Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt a coming out nektek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a coming out nektek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és anyám el kezdte mondogatni ma, hogy miért nem szerzek egy barátot. Ez eléggé meglepett, mert úgy éreztem jól titkoltam eddig. De végül rájött, azt mondta, hogy soha nem érdekeltek a lányok, kis koromban és most sem, ebből tudta leszűrni.

2023. jan. 25. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Akkor anyukád elég jó fejnek tűnik :)
2023. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan örülnének egy ilyen anyának
2023. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam a családnak, azt mondták így is szeretnek, ennyi volt
2023. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egyelőre csak a tesóimnak mondtam el. Ők azt mondták, hogy nem csak az tesz engem azzá aki vagyok, hogy éppen kit szeretek, hanem sok minden más dolog. Nagyon hálás vagyok, hogy ilyen testvéreim vannak. 😊

A szüleimtől azonban nem tudom mit várjak. Anyumnak úgy általánosságban nincs baja a megelekkel, a nővérem egyik meleg barátját is szívesen látta volna vendégségbe nálunk. De másik részről meg a szégyen kultúra eléggé mély nyomot hagyott bennük ("Vajoj mások mit gondolnak?" / "Meg ne hallja valaki, hogy..." stb hasonló mondatok elég gyakran előkerülnek)

2023. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, szerintem mondd el nyugodtan, amikor úgy érzed eljön az ideje. Amit elmondtál anyukádról az azt mutatja, hogy biztos megértő ő is.
2023. jan. 26. 21:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam meg az volt a szitu, hogy anyámmal még korábban vitáztunk erről, amikor nem annyira sejtette. Felhozott pár tipikus tévhitet is, viszont most látta, hogy nem megjátszom magam, mert nem lenne értelme.
2023. jan. 26. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglepődött és abszolút érthető, hogy kicsit szomorú is volt az elején. Magát okolta, féltett, de átbeszéltük ezt és a sztereotípiákat is, főleg azért mert ez az ő generációjuknak nyilván idegen dolog. Egyáltalán nem látszik rajtam, és alapból is introvertált vagyok úgyhogy eszébe sem jutott ez. Pont 2 éve mondtam el neki. Semmit nem változtatott a kapcsolatunkon, teljesen elfogadta, de nem szoktunk erről a témáról beszélgetni azóta sem, én sem érzem szükségét ennek.
2023. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valahonnan mentünk haza autóval a szüleimmel. Már egy ideje volt barátom. Valami szóbajött a kocsiban amiből valahogy rám kerekedett a téma, majd ott közöltem, hogy az a bizonyos srác akinél olyan gyakran alszom a barátom.


Apám: Mivan? Mi ez a hülyeség?

- Vele azóta se jött fel többé ez a téma, de az exem nevét emlegette párszor egy-egy beszélgetés során. Oh, illetve hallottam már tőle azóta, hogy "nem azért hiszed, hogy meleg vagy, mert a fiukban leltér barátságra először"?


Anya: Először fujjogott, meg "mit fognak szólni a xy?" Aztán idővel szerintem ezt a hozzáállást nagyon megbánta és mára teljesen elfogadó és támogató lett.


Úgy érzem apámmal nincs igaz kapcsolatom (tán sosem volt), anyuval van.

2023. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!