Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívak, nektek mi jön be egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak, nektek mi jön be egy randin?

Figyelt kérdés

Főleg aktívaktól kérdezem, hogy nektek mi az, ami bejön egy randin? Nem feltétlenül első randira gondolok.

Mi az, amit szerettek, ha a másik fél csinál, nem csinál? Hova mennétek szívesen randira, ha a passzív szervezné? Milyen időtöltésnek örülnétek?


Ismerkedem egy sráccal és amikor írogatunk egymással úgy érzem, hogy komolyat szeretne. Én is ezt szeretném, viszont amikor személyesen találkozunk, furcsán távolságtartónak tűnik.

Nem szégyenli a másságát, nem titkolózik. A munkahelyén is tudja mindenki, mégsem történt közöttünk egyszersem semmi. Pedig már háromszor is találkoztunk.

Írogatás közben gyakran van hogy szexuális töltöttségüek az üzenetek, de személyes találkozásnál sosem érzem ezt felőle.

Múltkor, amikor beültünk ketten valahova, direkt mellé ültem ehelyett, hogy eddig egymással szembe ültünk, és simogattam, egy picit a hátát miközben beszélgettünk. Próbáltam közelebb kerülni hozzá fizikailag is, de nem tűnt úgy, hogy ő is igyekezne ugyanerre.


Nem szeretnék azonnal lefeküdni vele vagy leteperni. Semmi ilyesmi. De nagyon szeretném végre megcsókolni, de rajta nem látom ugyanezt. Nehezen kezdeményezek ilyen téren, de még ha látnám rajta hogy szeretné, akkor mindjárt más lenne.

Esetleg tipp, hogy legközelebb milyen szituációban/helyzetben tudnám kideríteni, hogy ő szívesen megcsókolna-e?



2023. jan. 28. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Egyébként nekem jólesne ha simogatnák/masszíroznák beszélgetés közben a hátamat
Én nem akarnám hogy simogassák a hátamat
Szerintem a harmadik randin már rég ideje a csóknak, én megcsókolnám a másikat
Én még korainak tartom a csókot
16 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg van olyan randiötletetek/helyetek, ahova el tudunk menni és kicsit kettesben is tudunk maradni, hogy meghittebb legyen, kérlek ne tartsátok magatokban:)
2023. jan. 28. 18:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak nehezebben oldódik, adj neki időt.
2023. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 steven95 ***** válasza:
100%

Úgy érzed komolyat szeretne, és Te is. ... én kicsit értetlenül állok az előtt, hogy akkor miért ennyire fontos a csók dolog. Nem hiteget, mert találkoztatok, a szexuális tartalmú üzenetek vonzalmat bizonyítanak annak fényében hogy többször randiztatok - bár nálam ez kicsit "red flag"-es. Lehet őt nem motiválja egy csók lehetősége, mert az még neki csak felszínes testi érzelmi indíttatás, ami tényleg a komolyságot jelzi.

Amikor én keresetem , akkor 5 (!) randi alatt csak találkoztunk, és csak utána volt valami, úgy hogy nem is volt komoly a dolog... Szerintem akkor, ha ilyen kételyeid vannak, illetve nem biztos hogy azonosan gondolkodtok a komolyság jelentéséről, ezt illene két pajzánabb utalás között megdumálni... Sok sikert.

2023. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy akkor én is prűd vagyok,de kb a tizedik találkozás után volt csók.Addig kézsimogatás, ölelés volt csak.

Szeretem a klasszikus udvarlást,aktív létemre.

2023. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálunk még kézsimogatás sem volt sajnos. Ölelés köszönés gyanánt viszont igen:)

De köszönöm az eddigi válaszokat, kicsit megnyugodtam.

Csak azért estem egy picit gondolkodoba, mert ugye az üzenetváltások alatt heves természetűnek ismertem meg ezen a téren és attol tartottam, hogy esetleg személyesen már valahogy mégsem vonzódik hozzám és emiatt lehet hogy egyáltalán nem mutatja jelét, hogy közeledne.


Viszont most megnyugodtam. Nem szeretnék én sem semmit elsietni, tudok várni amennyit kell, csak az eddigi randizós tapasztalataim kicsit befolyásoltak.


A válaszokra mind ment a zöld😊


Esetleg randizós helyszín tipp vagy ötlet van valakinek?😁

2023. jan. 28. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!