Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg paszívként érdeklödnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg paszívként érdeklödnék mien lazító iletve vágyfokozókat ajánlotok meik a leg eröseb tudom van a rush(poppers) de ezen kivül van még más eröseb és hoszab hazásu szerek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 13:43
 1/2 steven95 ***** válasza:
79%
Amit én ajánlok, az az, hogy el kéne azon gondolkodni, hogy normális-e "szereket" bevonni a testiségbe? Szerintem nem normális hogy az élvezet kvázi-drogokon múlik, így csak a boldogság mániákus hajhászása valósítható meg, de elérését így erősen kétségbe vonnám.
2023. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vágyfokozónak ott a partnered

Ha nem próbáltad még a popperszt akkor a leggyengébtől is megborulsz.

Ha keresed a legerősebbet azt általában az eladó tudja melyik az a készletéből :Fist szokott lenni mindenhol fekete csomagolása piros felirattal.

Nem hosszabb a hatása csak erősebb.

2023. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!