Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, szokták csikizni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szokták csikizni a talpatokat? Csikisek vagyok talpon?

Figyelt kérdés
Szeretitek ha csikizik? Kort írjatok kérlek!

2023. febr. 1. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon ritkán, pedig szeretem :D Egyik vágyam, hogy valaki kikötözzön, bekösse a szemem és leragassza a szám, kikösse a lábujjaimat is és 1 órán keresztül csikizze a talpamat :)


20/F

2023. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

En csikiztem már így. A két boka összekötve, a lábujjak egyesével hátrafeszítve, babaolajjal bekenve, elő a hajkefével,aztán had szóljon. :D


33/F

2023. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam csiklandós. Legjobb tapasztalatom szerint.
2023. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 es meddig bírta így? Te is kibírnád, amit adtál?
ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1 órás volt a csikizés, de nem csak a talpak voltak csikizve, hanem az egész felsőtest is.

Kibírom én is persze, felváltva csináltuk. Imádtam :D

ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elgondolkodom, hogy ki is a csikis, aki közel 1 órát bírja?? Vagy aki nevet, liheg, csavarja a talpait, dobálja a testét?

Csikis, ha a termeszetes reakciókat engedí? És nem csikis, ha vissza tudja fojtani a reakciókat?

Csikis, ha az idegeivel érzi az érintést?

ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Muszáj kibírd ha ki vagy kötözve, és előre megegyeztetek hogy nincs menekülőszó.
ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Akkor előre megegyezett ideig csikized az"áldozatod", és hamarább nem lehet abbahagyni?
ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Így van. Nyilván érdemes az elején fél órával kezdeni mondjuk, nem rögtön 1 órával, aztán lépkedni felfele.

Egy idő után ha viszonylag feszesre ki van kötözve az illető, az jobban limitál hogy elzsibbadsz közben.


Én pl. egészen csikis vagyok, és nagyon szeretem is ha csikiznek, nevetek közben, dobálom magamat, önkéntelenül is védekezek ellene, hiába imádom. Pont emiatt jó hogy ha ki vagyok kötözve, vagy X alakban hanyatt fekve, vagy a bokák és csuklók összekötve és így hosszában kicsit megfeszítve. Teljesen más érzés így csikizve lenni, hogy tudod hogy semmit nem tehetsz ellene, nem tudod megvédeni egyik testrészedet sem, jó feszes vagy, nem tudod elhúzni magad az ujjak elől, stb. És nyilván az hozzátesz az élményhez, hogy nem tudod megszakítani, nem mondhatod azt hogy jó elég volt eddig bírtad, plusz azt se tudod hogy mennyi van még hátra, mennyi telt el az egy órából. :)

ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez így leírva is okozott némi keményedést. Tudod, hogy nincs megállas, könyörület, időlopas, tehát le kell mondani a menekülésről, de nevethetek, ficánkolhatok, engedve a fékezhetetlen reakcióknak.

Agyban pedig az van, hogy ezt én akartam így nekem így élvezetes. Szabadulás után pedig valószínű egy örom, eufórikus hangulatban leszek.

Saját kötözött élményem nem volt, de ezek után méginkább akarok így csikizve lenni, élvezni!

ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!