Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Összejönnél olyan sráccal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan sráccal, aki jóban van az exével és együtt is él vele?

Figyelt kérdés

Illetve ha ez rendben van, akkor költöznél oda, és nem zavarna téged az ex jelenléte?


Ebben az esetben rólam van szó. Exemmel békében váltunk el, és hamarosan kifogják tenni a szobából amit bérel így azt beszéltük hogy mivel egyikünk fizetése sem nagyon elég ahhoz hogy külön lakást vegyünk ki ezért kiveszünk valami 2-3 szobás panelt, és lakótársakként élünk tovább.

Arra gondoltam, hogy ha összejönnék valakivel akkor ezt hogy viselné vajon? Hogy együtt élek az exemmel, és mivel nem akarom cserbenhagyni ezért nem is költözök tőle külön, lakótársam marad.


2023. febr. 2. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Eleinte működhet, de később gondok lehetnek belőle. Sajnos tapasztalatból mondom.
2023. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Mi volt a tapasztalat? Az ex volt féltékeny az új párodra, vagy a párod volt féltékeny az exedre?

2023. febr. 2. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő féltékeny volt egy idő után, és nekem is kényelmetlen volt a helyzet
2023. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy nem jönnék össze vele így.

Majdnem hasonló történt velem, abba is lelkileg megzakkantam. Soha senkivel ilyenbe nem mennék bele,még ha annyi is lenne a kapcsolatnak.

2023. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem. Szerintem a többségnél már az is meredek hogy az exeddel élsz, de hogy még ő is odaköltözzön harmadiknak... 100-ból ha egy ember tolerálná. Amúgy szerintem ezzel az erővel össze is jöhetnétek újból. De komolyan: együtt éltek, megbeszélitek a napi dolgokat... ezzel az erővel már dughatnátok is, aztán nem kell keresni már újat.
2023. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem,nem lenne problémám vele mert az exem a barátom.

Nem vagyok féltékeny típus sem.

2023. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Hármashoz ideális.
2023. febr. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2023. febr. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!