Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hiszik azt az emberek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek, hogy elkaphatnak szexuális betegségeket egy olyan embertől, akitől orvosilag igazoltan nem tudnak betegségeket elkapni?

Figyelt kérdés
Nem, nem vagyok beteg, tudom hogy egyeseknek ez lesz az első reakciója.

2023. febr. 4. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen orvosi igazolás nem létezik.
2023. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Konkretizáld már kérlek... Ez nagyon zavaros.
2023. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Attól is függ, hogy az orvosi igazolás kiállítása és a találkozás között menni idő telt el! Na és persze, hogy közben volt-e szexuális kapcsolat másokkal!
2023. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen orvosi igazolás nem létezik. Szóval en5is aggódnék miattad, miután ennyire fogalmad sincs a dolgokról.
2023. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért ne létezne? Akkor például a hiv fertőzöttek miért járnak rendszeresen vizsgálatra ahol rendszeresen megállapítják hogy a vírusszámuk határérték alatt van és nem képesek fertőzni a hatásos gyógyszer szedése mellett?


(És tudom, most majd jönnek az emberek hogy "És ha nem szedi?". Akkor egyrészről egy idő után az ember vírusszáma elkezd emelkedni, valamint ez az állítás azt a ha feltételt alkalmazza hogy ha szedi. Ha valaki nem szed ilyen gyógyszert akkor rá nem vonatkozik az állítás.)

2023. febr. 4. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Tehát a szexuális betegségek helyett egyetlen szexuális betegségről szól az a papír. És arról se mondja, hogy az alany nem fertőzhet, csak azt, hogy az adott pillanatban nulla vagy ahhoz közeli a vírusszám. Újfent egy totál értelmetlen kérdés, ahol a kérdezőnek áll feljebb, mert nem tudott rendes kérdést kiírni.
2023. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elég sok betegséget lehet elkapni szerintem jogos a félelem már azzal is ellehet kapni egy Hepatitis -t hogy más után iszol és ez nincsen ráírva senkire, hogy beteg e és csak hetek vagy hónapok múlva veszi észre valaki addig meg vígan fertőz vele másokat.
2023. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!