Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Olyanok párok minek keresnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok párok minek keresnek szexre harmadikat, akik sose érnek rá?

Figyelt kérdés

Akárhány párral beszélgettem eddig Planetromeon mindig azzal jöttek, hogy ők úúú mennyire elfoglaltak, tele vannak programokkal, nem tudunk találkozni, viszont próbálkoznak harmadikat találni. Van, hogy annyira elfoglaltak, hogy 3 héten át nem képesek reagálni 1 egyszerű kérdésre, de mikor újra rájuk írok, akkor szinte rögtön tudnak reagálni és jönnek a magyarázkodásukkal, hogy mennyire elfoglaltak.


Az ilyenek minek ismerkednek, minek keresnek harmadikat szexhez?



2023. febr. 8. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem tetszettel nekik :D
2023. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1: Aha és ezt miért nem tudják megmondani? :D Vannak, akiknek nem szoktam tetszeni, mégis képesek megmondani ezt a tényt. Sose volt belőle sértődés részemről.

Viszont, ha úgy próbálkoznak nálam, hogy nem tetszem nekik és emiatt qrva lassan reagálnak az sokkal bosszantóbb. Feleslegesen vesztegetjük egymás idejét.

2023. febr. 8. 13:45
 3/14 A kérdező kommentje:
De érdekes, hogy ez jobbára pároknál van. Akik egyedül ismerkednek őszintébbek szoktak lenni.
2023. febr. 8. 13:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarnak megbantani, a legtöbb ember nem őszinte még a saját kapcsolataban sem. Én sem fogok feleslegesen masok lelkebe taposni egy olyannal pl h g*ci ronda vagy es nem akarlak bottal sem megpiszkalni, hanem csak annyit mondok h most elfoglalt vagyok ilyenre :D de aki nagyon erőszakos es nem erti meg ennyibol akk szivessen kifejtem neki, én őszinte vagyok
2023. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
rengeteg a kamus.. és csak arra nedvesednek be hogy érdeklődnek irántuk más párok/ szinglik. Nekem is volt ilyen tapasztalatom. Addig folyt a csevej amig mondtam hogy bejön a csaj... utána egyikük se írt :DDD krva gáz!
2023. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
*azóta remélem az ilyen kamus krvák sok nemibajt összeszednek ;)
2023. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Ja h ez homoszexuális téma, akkor te férfi vagy? Es 2 ferfivel akarnak 3 asozni?
2023. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy az egyik félnek tetszik az ember a párjának meg nem, és így bonyolódik mert akinek tetszik próbálkozok hátha beadja a párja a derekát.
2023. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

#4

A hazudozás és a lélekbe taposás között ott lenne az arany középút: bocs de nem vagy az esetem. Csak ennyi kéne és senki nem sérül, vagy reménykedik hiába.

2023. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#4: És miért kell erőszakosnak lenni hozzátok, hogy őszinték legyetek? Feleslegesen hitegetitek az embereket és lopjátok mások idejét. Inkább mondjátok meg, hogy valaki csúnya, csak ne az idejét pazaroljátok.
2023. febr. 9. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!