Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, ha lehet, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha lehet, hogy a barátom meleg? 23/F

Figyelt kérdés

Az egyik haveromról, aki egyben a kollégám is úgy vélem, hogy meleg, úgy, hogy ő ezt tagadja. Nagyon sok jel erre mutatott eddig, egyik másik kollégával már régóta gyanakszunk, persze nem rossz értelemben. Nagyon érzelmes lélek, nem volt még barátnője, nem is úgy beszél a lányokról mintha annyira bejonnenek neki, persze ha rakerdezunk mindig azt mondja nagyon válogatós kevés lány jön be neki. Néha hozzánk ér így haverilag persze ez lehet csak félre értsük. Ha pedig szoba hozzuk, hogy meleg mindig rosszul esik neki és tagadja. Egyszer mesélték hogy elvoltak sztriptíz barba de amikor az ölébe ült egy lány kifutott a helyről. Nem volt még nővel azt bevallotta. Szereti az ilyen romantikusabb sorozatokat és a latin zenéket, de lehet ezt csak én gondolom meleg dolognak.


Na de a lényeg ami most jön, hogy kölcsön kértük a másik kollégámmal a laptopjat hogy azon filmezzunk. Amikor ideadta megkert hogy ne lépjünk ki a már megnyitott oldalakról, mert akkor nem tudja azokat visszahozni. Én erre megmutattam neki, hogy az előzményekben, amúgy visszatudja nézni hogy milyen oldalakat nyitott meg majd elment. És ekkor láttuk meg véletlenül a másik kollégával, hogy volt pár olyan keresés is, hogy "threesome gay p*rn".


Persze ezek még nem jelentenek semmit de most nem tudom mit tegyek. Én el tudnám ezt fogadni, ha így van csak nem tudom hogy adjam esetleg a tudtára hogyha ez tenyleg így van. Vagy ezek még azért nem jelentenek semmit??


Az a baj, hogy amúgy egy kis faluban élünk és én arra gyanakszok, hogy ha tényleg meleg akkor se mondaná el senkinek, mert nem fogadnák el. Főleg a mi falunkba, esetleg a baráti társaságunkban...


Nagyon érzelmes lélek úgyhogy, nem szeretném semmiképp megbantani, így is elég nehéz személyiség.


Mit gondoltok, vajon tényleg meleg vagy ezek egyáltalán nem okok még erre? És ha tényleg igen akkor mit tegyek? Esetleg jobb, ha hallgatok és nem mondok semmit neki?


Amúgy 25 éves és semmiképp nem akarom elmondani senkinek ezeket.



2023. febr. 9. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert miféle teendőd lenne ezzel? Hagyd békén, és ne vájkálj abban amit nem akar megosztani veled.
2023. febr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén neked semmi közöd ahhoz milyen a szexualitása. Szóval a legtöbb amit meg tehetsz érte azaz, hogy fel hozod a meleg témát és el mondod, hogy te nem érted miért nem elfogadó a legtöbb ember Magyarországon mert neked semmi bajod nem lenne azzal, hogyha valaki meleg, mert miért lenne? Hiszen ugyanolyan emberek mint te, csak nő helyett férfit szeretnek. És szeretet miatt nem kéne gyűlölni egymást. És úgy hagyod a témát, látszólag nem szereti ha fel hozzátok a témát, szóval amíg nincs fel készülve arra, hogy el mondja másoknak ne erőltetésétek. Lehet ő maga sem fogadja el magát és ez nagyon nehéz időszak lehet neki. Először az összes melegnek önmagának kell bevallania azt, hogy meleg ami nem egyszerű olyan helyeken sem ahol viszonylag elfogadóak az emberek szóval Magyarországon még rosszabb. És most gondolj bele milyen szar lenne ha szőke hajjal születtél volna és te lennél az egyetlen szőke ember a világon és a legtöbb ember utálna téged azért amit meg sem tudsz változtatni magadon. Persze be festheted a hajad és hordhatsz sapkát, de ez nem változtat a tényen, hogy szőke a hajad. És ugyanígy van a melegséggel is, bármennyire próbálhatjuk takarni mások előtt ezt, az nem változtat a tényen, hogy melegek maradunk.
2023. febr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg és úgy érezi hogy el akarja mondani, akkor el is fogja majd. Ha nem, akkor pedig tartsd tiszteletben a titkát. Sajnos ma még itthon alapból olyan a légkör hogy problémás lehet egy előbújás. Nagyon sok az előítélet. Ezt sajnos egy heteró nem értheti meg. Én bár városban lakom, de így is csak keveseknek merem elomdani. Félek az elutasítástól és a kiközösítéstől.
2023. febr. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Oké. De ezt nektek minek KELL tudni, miért akartok rá valahogy reagálni?

Ha meleg, ha nem, ugyanaz az ember marad. Tök lényegtelen a hálószobában mit csinál vagy miért érdekel ennyire? Még ha meleg lennél és bejönne megérteném de így?...

2023. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Téged érdekel a srác? Te meleg vagy? Ha igen kérdezz rá négyszemközt
2023. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Háttér Segítő ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Lehet, hogy a barátod még nem áll készen arra, hogy előbújjon és erről másokkal beszéljen, ezt tiszteletben kell tartanod. Ha szeretnéd megtudni, hogy a későbbiekben, ha előbújna, hogyan segíthetsz neki, akkor keresd a Háttér Társaság Információs és Lelkisegély Szolgálatát, ahol operátoraink válaszolni tudnak a felmerülő kérdéseidre.


Elérhetőségeket, további információt a [link] oldalon találsz.

2023. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tuti meleg, ha biszex is lenne, akkor is inkabb a pasik fele huz
dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!