Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexualitás alapja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitás alapja a heteroszexualitás?

Figyelt kérdés
A kérdést úgy értem hogy,én hetero férfi mindig azonos neműekkel barátkoztam,de megfigyeltem a melegeknél és leszbikusoknál,hogy mindig az ellenkezű neműekkel barátkoznak!Tehát mert az ellenkezű nem ösztön van jelen a szexuális kissebségbe tartozó embereknél!

2023. febr. 9. 18:13
 1/6 Lacás1976 ***** válasza:
93%

Ez nem igy van. Meleg férfi vagyok és főleg férfi barátaim vannak...

46f

2023. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem jelent semmit. Nekem sok srác barátom es haverom van akivel nem tudnék elképzelni semmilyen szexuális kapcsolatot. Igaz a legjobb barátom lány, de ez csak azért mert vele nagyon megértjük egymást.
2023. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Meleg férfi vagyok.Jelenleg párom nincs, két régi barátom pedig az ország két szélén él,messze Pesttől,így nem találkozunk már csak nagyon ritkán.

Ennek ellenére nőkkel csak munkatársi viszony tudok elképzelni,semmi mást.Ott is csak szolidan.

2023. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vagyok

És csak férfi heteró barátaim vannak.

2023. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam lány társaságban, de azért mert a legjobb barátom(aki egy fiú) egyetemre ment, a suliból mással nem nagyon voltam jóban, csak pár lánnyal, de szörnyűek voltak(ezzel nem azt értem hogy a lányok rosszak, hanem a személységükkel volt gond, sajna akkoriban nagyon más voltam), folyamatos furkálódás, kibeszélés, drámázás, kiközösítés, szektásodás, stb. Amint nem barátkoztam velük, többen kezdtek el velem beszélni. Azóta van pár normális lány haverom is, de inkább fiúkkal barátkozom, nem azért mert milyen lenne az ágyban, hanem mert jófejek, nagyrészt heterók. Butus volt a kérdés, de elnézem, legalább nem volt rosszindulatú, kicsit olyan, mikor látsz először egy ilyen példát és abból indulsz ki, de nyitott vagy :D Semmibaj, valamennyire azért cuki.


Rövid magyarázat: attól hogy még fiú vagyok és fiúkhoz vonzódom, attól nem lesz gondom a nememmel, sokszor megkapom hogy tipikus pasi agyam van. Fiúk és lányok között is vannak olyanok, akik jófejek, meg akiket 1 percig nem lehet elviselni.

2023. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Ember, többféle eredetű "másság" van helytelenül besuvasztva a "6uzi" kategóriába, amiknek semmi közük egymáshoz. Akiknek más a pszichológiai gendere (értsd: transzneműség enyhébb fokozata), azoknak lesz más a személyisége, viselkedése, érdeklődése, képességei/korlátai, azok barátkoznak ellenkező neműekkel. (Mert nekik nem az az ellenkező nem pszichológiai értelemben.) Egy sima férfi, aki mindössze annyiban különbözik a többitől, hogy nem a homokóra-testformára izgul fel, két mondatot nem tudna hozzászólni olyanhoz, amivel a leánykáknak van tele a feje, nemhogy sülve-főve olyanokon témázzanak.

Aki csak simán homoszexuális, arról te azt se tudod, hogy az. Semmi más viselkedésben nem különbözik tőled. Akiről meg "süt", az nem homoszexualitás, hanem a saját teljes pszichológiai nemének eltérése, ami egy másik történet. Nem szexualitási történet. Nem mellesleg ez utóbbiak jelentős hányada simán aszexuális, vagy nem feltétlen következik, hogy arra vágyjon, akire te gondolnád.

Be lehet persze rakni egy zsákba ezt a jelenséget is, és azt is, 6uzi-6uzi, lezbi-lezbi, de akkor sose fogjátok érteni, hogy is van ez. Pedig nem lenne olyan bonyolult.

2023. febr. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!