Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Apám szerint ha egy férfi más férfinak akarja betenni akkor az nem számít homoszexualitásnak, csak az ha azt engedi, hogy neki tegyék be. Erről mi a véleményetek?

2023. febr. 21. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azok a meleg/bi srácok mondják maguknak akik nem fogadják el a szexualitásukat. Totális bullshit az egész. Lehet experimentálni szexualitásan az azonos nemmel, de ha ezt gyakran csinálod, akkor nem számít, hogy te vagy az aktív vagy a passziv fél mert valamilyen szinten bejön neked ez és már nem vagy hetero. Minimum bi.
2023. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 StevenUp ***** válasza:
78%

Tehát apád azt mondja, hogy ha neked merevedésed van arra hogy egy pasinak betedd akkor nem vagy homár?

Most vagy nem apád mondta ezt a marhaságot, vagy eléggé belterjes családból származhat az öreged

2023. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nos ma volt vele erről egy beszélgetésem vele, aminek során bevallottam neki, hogy némi biszex hajlamom nekem is van, mire feltette nekem a kérdést, hogy komolyan hagynám-e, hogy más betegye nekem, mire mondtam, hogy nem, inkább én tenném be másnak, amire az volt a reakciója, hogy akkor az nem számít annak. Szerintem is hülyeség, de inkább nem forszíroztam a témát.
2023. febr. 21. 21:14
 4/11 StevenUp ***** válasza:
57%

ma 21:14


Ritkán mondok ilyet de kettőtők közül a ferdehajlamunak, neked adok igazat.


Neki meg izlelgetni kellene a "látens" kifejezést

2023. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el apudnak, hogy akinek feláll a saját nemére, az meleg, vagy biszex- utóbbi akkor ha az ellenkező nem is bejön neki. Nem azon múlik hogy dugni, vagy dugatni szereti magát.
2023. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogyha egy fiúnál felmerül az a vágy, hogy vagy neki tegye meg egy másik fiú vagy ő tegye be egy másik fiúnak, az igenis legalább biszexuális. Ha ez tetszik apukádnak, ha nem.
2023. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen itt nem az aktus a lényeg hanem a másik ember neme akivel végzed az aktust.
2023. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus tagadása a dolgoknak. Lényegtelen hogy ki kinek mit tesz be, ha bejön egy másik férfi férfiként akkor bizony vagy meleg vagy biszex az illető.
2023. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 steven95 ***** válasza:
Ha ez mind igaz... Ha ebben a nézetben fel sejlik a tagadás, talán az nem önmagával kapcsolatos ahogy páran utaltak rá, hanem veled. Úgy tudja jobban feldolgozni a bi mivoltod, hogy így magyarázza meg magának a dolgokat.
2023. febr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Édesapád szokta nézni a South Parkot? 😁
2023. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!