Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal srácként hol találhatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácként hol találhatok idős (60 feletti) férfias, kifejezetten szőrös testű "nagypapákat" közös testi örömökre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem mindennapi az ízlésem (emiatt nem kérek semmi kommentet!) de hát ez van. :) Google kereső tonna számra adja ki a jobbnál jobb időseket, de élőben nem igazán lelek rájuk. voltam már szaunában, nézelődtem a romeo-n is, ott akadt sok idős, aki jött is volna de valahogy mindegyik vagy borotvált vagy csak alig szőrös volt, és többnyire egyáltalán nem férfias megjelenésűek. :-(


vagy lehet, hogy túl sokat akarok és reménytelen a vágyam?



2023. márc. 4. 17:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
sajnos engem csak a fent leírt típus hoz lázba, más férfiakra egyáltalán nem tudok gerjedni. :-/
2023. márc. 4. 17:12
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel! Keresgélj türelmesen, kitartóan!
2023. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem adom fel csak tanácstalan vagyok, azért is kérdeztem itt :)
2023. márc. 4. 17:15
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Fene a gusztusod...
2023. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Ne piszkáljátok, ő dolga,hogy ki tetszik neki.Na.

Ha ilyet keres,találjon ilyet és legyen sikeres az ismerkedés!

2023. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
65 vagyok és nem borotválom
2023. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárhol (ez alatt a szokásos oldalakat értem) találhatsz magadnak. De hát ez is nehéz, mint minden más ebben a "műfajban".
2023. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz találni, aki jól néz ki, tehát ad magára, nem elhízott. Ilyen idősen sokan lepukkannak, de már 40 felett is. Én még nem találtam, aki vállalhatóan nézett ki ebben a korban, de szerencsére nem csak ők jönnek be.
2023. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hotbullon nézz szét, ott sok idős van.
2023. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szexmozi, néhány budapesti fürdő, meleg szaunák, ezeken a helyeken sok az idős meleg, bi.
2023. márc. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!