Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknek nehezükre esik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknek nehezükre esik beszélni az érzéseikről, vagy érdemes lenne ezt felhoznom neki?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy plátói szerelemben vagyok egy sráccal, aki annyira nem akarja viszinozni a szerelmet. Barátok vagyunk, de én többre vágynék. Tudom, keressek valaki mást helyette. Múltkor is többre vágytam, mint szimpla találkozás, de a srácnak közben alakul valaki. Ugyanakkor amikor én próbáltam meg randizni, folyton rajta járt az fejem. Nem tudom kiverni a fejemből. Ha letiltanám, egy hét múlva úgyis megnézném miket ír. Voltam szakembernél is, de nem igazán segített.


Viszont félek neki megemlíteni az egészet, mert lehet akkor annyi a barátságnak is. De ugyanakkor ez nagyin nem ideális helyzet.



2023. márc. 10. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg Neki. Ha az egyik személy többet érez, akkor a barátság amúgy is inkább kínzás hosszú távon.
2023. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek: egyértelmű hogy ő nem akar tőled semmit ebben az értelemben. Akkor meg minek reszkírozni?
2023. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját történetemet írom le, hasonló helyzetben vagyok én is. Van egy haverom, akibe szerelmes vagyok. De sajnos nem érzem hogy neki is olyan fontos lennék, mint ő nekem, ráadásul sok homofób beszólása van. Nagyon fáj ez nekem. De szeretek vele lenni, ezért én nem mondtam még el neki. Tudom, hogy azzal még ezt a keveset is elveszteném... Te tudod, hogy milyen ember a haverod, hogy fogadná. Hozzáteszem, még így is gondolkodom rajta hogy elmondjam neki. Napról napra nehezebb eltitkolni előle, egyre kevésbé tudom tolerálni a homofóbiáját. Abban bízom, hogy ha tudná rólam, akkor talán megváltozna a véleménye. A féltékenységem is egyre nagyobb, mindig arra gondolok ha nem velem van, akkor bárki elcsábíthatja.

Lehet kicsit katyvasz lett az egész, de összefoglalom:

1. Ha elmondod elveszítheted.

2. Ha nem mondod el, egyre rosszabb lesz. El fogtok távolodni, így is vége lesz a barátságnak.

3. Egyik végkimenetel se jó. A vallomás tétel lehet az egyetlen megoldás, nekem is, neked is. Hátha te leszel az a szerencsés, aki viszonzásra lel. :)

2023. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az, hogy kinek esik nehezére beszélni az érzéseiről , nem szexuális orientáció függvénye.
2023. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem mertem soha bevallani, de ha egyértelmű a viszonzatlanság, akkor ez csak kínzás. Kínoz téged.

Sajnos valamiért hajlamos vagyok rá, hogy olyan emberbe szeretek bele aki soha nem lehet az enyém. És a legrosszabb az, hogy a másik sajnálatból, vagy azért hogy az egójat hízlalja viszonozni próbálja, ami sokkal rosszabb és kegyetlenebb. Úgy lenne korrekt ha az elején elmondja, hogy figyelj ez van, fogadd el, és ne hitegessen.


Próbáld meg ha akarod, hátha összejön és titkon te is tetszel neki. Ha nem, akkor a maradjunk barátok is egy lehetőség, de te mindig többet akarnál amikor vele vagy. Meg akarnád ölelni, csókolni stb.. és ez így szenvedés

2023. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Itt a nehezito tenyezo az hogy rgy ponton mi randiztunk. Volt szex is, meg minden. Csak aztan elfogadtam egy kulfoldi munkat es jott a koltozes. Ugy volt h onis jon velem, de a keves egyutt toltott ido utan ugy latta jobbnak, ha mindenki a maga szerencsejet keresi ott ahol epp lakik.


En ezt probaltam eloszor racionalisan elfogadni, barati viszonyban maradni a sraccal. Talalkoztunk is kesobb mint baratok, de en ereztem kesobb h csak borzasztoan hianyzik. Es bar a szimpatia az o reszerol is megvan, probalja sajat magat vedeni, es nem aksr egy ejszakas kalandokat, hanem egyuttelos kapcsolatot. Ezt jelenkeg nem tudom neki biztositani. Es borzasztoan faj. De mint szemelyt nem akarom elvesziteni.

2023. márc. 11. 08:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pláne nem értelek ha tudod hogy egyszer már működ9rr kőzetetek a dolog. Min is parázol?
2023. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!