Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan meleg, aki még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg, aki még "szűz"?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és egyetlen kapcsolatom volt eddig és összesen 2 fiuval voltam... de most, hogy elkezdtem újból keresgélni, baromi kiábrándító, hogy mindenki a mennyiségre játszik
2023. márc. 16. 23:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Jelen! Lassan 20 éves leszek, de eddig soha nem voltam még senkivel, sőt, még soha nem is csókolóztam fiúval/férfival.
2023. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Vannak még csodák. És amúgy mi az oka, ha kérdezhetem?
2023. márc. 16. 23:35
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

Jelen! :)


Mennyiség alatt azt érted, mint a heteró paliknál, hogy minél több lánnyal voltak, annál menőbbek lesznek (valami érthetetlen okból kifolyólag)? Ha igen, ez esetben jobban is teszed, ha elkerülöd az olyanokat akiknek baj, ha nem feküdtél le eddig fűvel fával. Szerintem ez már olyan szempontból is jó, hogy kisebb esélyel kaptál el bármit nemi úton.

Szóval csak fel a fejjel! :D


24/f

2023. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen azt, bár nem feltétlenül ennyire tudatosan... egyszerűen csak mindenki r.banc, legalábbis akikkel eddig megismerkedtem. Nemtom, de én ezzel nem igazán tudok azonosulni
2023. márc. 16. 23:40
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
32 én is szűz vagyok! :)
2023. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

#4 Nem is kell azonosulnod, ha neked nem felel ez nem okés. Ha nem a te asztalod az, hogy mindenkivel lefeküdj, akkor ne érezd magad rosszul azért, ha másoknak meg más jön be. Másképp működtök, ez van.


#3-as voltam

2023. márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem volt soha kapcsolatom.

Megszoktam már, és nem is bírnám.


34

2023. márc. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

Tisztelem azokat a fiatalokat,akik nem ugrálnak ide-oda.

Magukat is megbecsulik ezzel lelkileg és testileg sem kockáztatnak így !


Sikeres ismerkedést és jó kapcsolatot Nektek !

2023. márc. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Mivel kb mostanság jöttem rá, hogy izgatna a szex sráccal és eddig csak csajok voltak...
2023. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Akik a mennyiséget nézik, azok minőségben gyatrák.
2023. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!