Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is rögtön felizgul, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is rögtön felizgul, ha nyakon csókolja egy fiú?

Figyelt kérdés
A kedvencem, hogy átöleli a derekam, magához húz és belecsókol a nyakamba.

2023. márc. 23. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ehhhe
2023. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom. Majd ha egyszer talán megtörténik, leírom. Bár aki ilyet tenne velem, azt többé nem engedném el.
2023. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2: Legyen így! Felejthetetlen érzés!
2023. márc. 23. 17:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Előjátéknál, de még közben is az egyik kedvenc dolgom, kapni is és adni is!
2023. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen, de egy nyelves csóktól még jobban.
2023. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Oldrockboy ***** válasza:
58%
Ha nem zavarja a partnereket a borszerkom igen
2023. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A felizgul nem jó szó. Inkább elöntenek az érzések, úgy érzem, törődnek velem, szeretnek, elkap az az édes gyengeség... Pillangókat érzek a gyomromban, a szívem ki akar ugrani a mellkasomból. Súlyos hibám, hogy nehezen engedek magamhoz közel bárkit is, mármint nem hagyom, hogy segítsenek, csak legvégső esetben. Most a múltkor pl. volt egy kis gond a gerincemmel, és a nap végére a jobb lábamat már csak vonszolni tudtam, nem bírtam megemelni, de ennek ellenére se engedtem, hogy vigyenek helyettem egy deka cuccot is. Összeszorítottam a fogamat és cipeltem egyedül. Azt sem sűrűn hagyom, hogy hozzám érjenek. Egész évben hosszúujjúban járok, hosszúujjú ing és hosszú farmernadrág van rajtam a dögmeleg szegedi nyarak legnagyobb kánikuláiban is. Még az ujját se vagyok hajlandó feltűrni, már csak azért sem, mert akkor látszanának a régi vágásnyomok, de ez egy másik történet. xD Szóval van fal körülöttem, elég erős védelemmel. Nagyon nehéz ezt a falat áttörni, de akinek sikerül, hát... Igen, az azért egyrészt tud valamit, másrészt onnantól magamhoz képest nagyon kiszolgáltatott vagyok neki érzelmi tekintetben. De ez eddig nem okozott gondot, aki áttöri ezt a falat, az borítékolható, hogy nem rossz ember.
2023. márc. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Utolsóhoz annyit fűznék hozzá,hogy hiába szeretne valaki érzelmileg odaférni a másikhoz,ha az elzárkózik vagy ami rosszabb megijed a szeretettől,saját magától.

Konoksággal a legjobb szándékot,a legnemesebb érzést és a kezdődő szeretetet is örökre el lehet lökni,veszíteni.

Három éve volt "szerencsém" valakivel ezt megtapasztalni,aki saját magát mindenféle rossznak elmondta,előlem pedig elzárkózott - és miért? Mert emberileg közeledtem hozzá,benne megvolt a fogadókészség,de valami átkattant benne és mintha egy más emberré vált volna.Pl azt írta,hogy hiányzom,de meg tudná verni saját magát,mert odabújt hozzám és élvezte,hogy megöleltem.

Kettős érzésekkel kínlódott,pedig egy nagyon értelmes,kulturált és szimpatikus srác volt.Ja igen,és augusztus közepén hosszú ujjú ingben és hosszú nadrágban.Igaz,mi Pesten találkoztunk.

Ennek ellenére a legjobb véleményem van róla,az utóbbi évek ismerkedésében !

De hogy a kérdésre is válaszoljak,jó a nyakra-csók, adni is kapni is.Ez a srác is szerette,adta is,kapta is.

2023. márc. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor először voltam fiúval , addig csókolta a nyakam a partnerem hogy el is élveztem úgy hogy még csak a farkamhoz sem ért 25bi
2023. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elképesztően izgató, ha valaki kimutatja, hogy fizikailag vonzódik hozzám, minél közelebb akar lenni hozzám. Átölel, magához húz, megcsókol bárhol és mindenhol. Isteni. :)
2023. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!