Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, férfiak, tetszik nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, tetszik nektek ez az öltözködési stílus egy fiatal srácon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. ápr. 1. 12:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön, de persze nem minden alkalomra. Ha csak mindig így öltözik az fura.

Nekem is vannak ilyen összeállításaim, amiket munkában hordok, de pl a moziba nem abba fogok menni.

Illetve szerintem kár általánosítani. Csak azért mert valaki szeret elegánsan öltözni, föleg olyan helyen ahova az illik is nem jelenti azt hogy egy lufi az illető.

Én is van hogy kicsípem magam a munkahelyre, mert olyan kedvem van és mert tetszik. Közszférában dolgozom irodán úgyhogy oda illik is. Sőt, elvileg van egy hivatalos dress code ami alapján kellene öltöznie a munkatársaknak, csak épp kb senki se tartja be, köztük én se mindig.

Amíg a megfelelő helyen és idöben tudja az ember hogy mi illik és mi nem addig nincs ezzel baj és még imponáló is hogy ad magára.

De persze kinek mi.

2023. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11 es vagyok. Az lemaradt, hogy talán annyi kivetni valóm van, hogy a boka villogtatás az nem jön be (tudom most ez a divat de akkor se). Egy picit legyen hosszabb a szára a nadrágnak mint ami a képeken van. 😀
2023. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

Akkor már inkább a melegítő.

Én szeretek iszonyatosan öltözködni, mert így nem kell időt pazarolnom olyanokra, akik nem látnak túl a külsőségeken. Az ilyenek a közelembe se jönnek, szerencsére.

2023. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
Én is a mackófelső+alá nagylyukú trikó-ra szavazok.. papuccsal, mackónadrággal, nyáron pedig kisgytya.. ennyi, semmi külsőség..
2023. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

11: Akkor hasonlóan gondoljuk, nyilván én sem mindig és mindehol ilyen stílusban öltözködöm, bár én a farmerekben, pólókban is inkább a visszafogott, ízléses stílust szeretem. Annyi a különbség, hogy én gazdasági pályára készülök, de ott is elvárható szerintem egy minimális elegancia, bár én öltönyt is nagyon szeretek hordani, főleg három részest, bár ez nyilván a nyár közeledtével nem lesz aktuális.

A bokavillogást én is kerülöm, egyértelmű, hogy egy ilyen szetthez elegáns zokni kell.

Érdekes, hogy sokan megszólják, hogy külsőség, stb., de ők is ugyanez alapján ítélik meg, hogy pöffeszkedő, páva, beképzelt, stb.

2023. ápr. 2. 11:19
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
A boka még rendben van, de a ruha nagyon semleges, semmi különös, kár rá szót fecsérelni. Vedd fel, és kész.
2023. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Neeem
2023. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!