Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Grindr Xtra és főleg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Grindr Xtra és főleg az Unlimited miért ennyire drága?

Figyelt kérdés

Én simán fizetnék havi 2-3 ezer forintot, hogy több profilt lássak, ne legyen reklám...stb, de ez, hogy az Xtra 7500 ft, az Unlimited meg 15300 ft... szerintem nagyon durván irreális. Igen, tudom, hogy ha egy évre fizetek elő az Xtrára, akkor 3-4 ezerre jön ki egy hónap, de akkor meg egyszerre levon 37 ezret...

Szerintem sokkal több profitot tudnának termelni, ha pár ezer forinttal olcsóbb lenne, és sokkal többen fizetnének elő. Erről mit gondoltok?



2023. ápr. 2. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a grindr nemzetközi cég és nem mi magyar felhasználók vagyunk neki az elsődleges célközönség. 1 gazdagabb országban ekkora összegen nem is gondolkodnak az ember. Az más kérdés,hogy aki előfizetés nélkül nem tud összehozni bármit társkeresőn ott komoly gondok vannak..
2023. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért a meleg közösségben a társkeresőkön (Grindr, Romeo vagy a Tinderen is lehet ismerkedni melegeknek), aki nem vékony, izmos és/vagy nem olyan jóképű, mint egy fitnesszmodell, annak nem sok esélye van... Nem az extrém túlsúlyra vagy Quasimodora gondolok. Az átlagos pasik labdába se rúgnak kb.
2023. ápr. 2. 14:34
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként más szolgáltatásoknál is van, hogy eltér a magyar meg pl a brit vagy német havidíj, pont azért, mert más a célközönség.
2023. ápr. 2. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:
És ha előfizetsz mi változik? Nem lesz tőle több ember rajta. Én előfizetés nélkül hoztam össze 2 kapcsolatom ami 2 éve 1.5 évig tartott. Meg amikor szingli voltam pár kalandot. Nem egetverően nehéz. A grinderen meg ha megnézi a profilod és nem ír annak oka van. Valami nem tetszett neki a profilodon. Tinderen is ez van. Ha 20 személy húzott jobbra és előfizetsz akkor nem fog tőle +80 jobbra húzni. max annyi előnye van hogy nem 10 percig használod a tindert 1 nap hanem 3 percig mert egyből bedobja hogy ki húzott jobbra.
2023. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nekem is egyet kell értsek, az #1-es és a #4-es hozzászólóval. (Gondolom mindkettőt ugyan az a személy írta) Én előfizettem tinderre és semmi nem változott. Csak láttam, hogy melyik 5-6 embernek tetszek de ennyi volt. Tényleg nem lett több matchem tőle. És mivel úgy is beadja azokat az embereket akik jobbra húznak (maximum nem jelzi a rendszer) így le is mondtam 1 hónap után mert felesleges volt az előfizetés.
2023. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért azt tegyük hozzá, hogy mikor "megnézi a profilodat, és ha nem ír, annak oka van" hátterében az ok a legtöbb esetben, hogy mindenki (a regisztráltak 90%-a) a Sipka Dávid féle modellfiúkat keresi. Aki nem szolibarna, nem kondizik naponta 2 órát stb, annak esélye nincs. Ha magamból indulok ki, tök átlagos vagyok... nem túl vékony-izmos, de nem is kövér, arcra sem vagyok egy Chris Hemsworth, de szerintem a csúnyától is messze állok, és valami siralmasak az esélyeim. Mindez 27 évesen, nem 50-60 vagyok.
2023. ápr. 2. 15:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a neten kívül is próbálnál élni?
2023. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért melegként ez nem olyan egyszerű, mint hangzik... A meleg szórakozóhelyeket nem épp a "normális" ismerkedésre használják.
2023. ápr. 4. 07:41
 9/10 anonim ***** válasza:
En is ugyanezt gondolom, amit Te, kedves Kerdezo, szerintem is baromi dragak ezek, es foleg a GrindR van nagyon tularazva... Te aktiv vagy passziv vagy amugy?
2023. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5: Tinderen tényleg több match van, ha fizetsz. Több embernek dob be téged, ezáltal nagyobb eséllyel húznak jobbra. Az más kérdés, hogy neked tetszik e majd közülük valaki. Engem meglepett amikor kipróbáltam, de tartósan nem fizetnék egyikért sem. Tényleg nem ezen múlik.
2023. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!