Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Történt már veletek "baleset"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek "baleset" anális szex közben? Hogyan reagáltatok? Mindkét oldalról érdekel

Figyelt kérdés

Aki nem értené esetleg, a baleset = 💩 anális szex során.

Köszönöm előre is válaszokat!



2023. ápr. 2. 13:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
En passzív vagyok, nekem nem de rendesen rá kell készülni hogy ne legyen gond.
2023. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen, persze ez igaz. De úgy hallottam, hiába készül valaki, akkor is előfordulhatnak nem várt események, pont a beöntés miatt.
2023. ápr. 2. 14:05
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Hogyan készülsz fel? Engem ez tart vissza hogy kimerjem próbálni, félek attól hogy marad bennem...
2023. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%

22, éves uni vagyok. Mikor aktív voltam az akkori barátommal volt baleset. Igazából abbahagytuk (szerintem eléggé lehangoló, elveszi az ember kedvét a folytatástól) de nem szóltam semmi rosszat hiszen a baleset mindig benne van a pakliban. Jó párszor voltam már passzív de halistennek eddig sose volt gond.


Pár tippet itt hagyok másoknak. (korábbi kérdéshez is leírtam már ezeket)

1. Az análra nem 5 perc alatt kell felkészülni. Adj magadnak elég időt. Ne kapkodva csináld. Én szex előtt 1 órával látok neki hozzá.

2. 2-3 órával már ne egyél aktus előtt.

3. Aznap figyelj oda az étkezésre ha tudsz és tudod hogy lesz anál. Kerüld a tejterméket, laktózt, zsíros ételeket. Ne két tányér csirkepörkölt meg bableves után akarj análozni mert csúnya vége lehet.

4. Beöntést alaposan csináld. Ne csak tessék lássék módon. Utána érdemes ujjal megnézni hogy rendben van-e. Igaz, nekem van 1 vékonyabb vibrátorom és én azzal szoktam. De ahogy fentebb is írtam, ne kapkodva csináld. Adj magadnak elég időt.

5. Baleset mindig lehet, sosincs kizárva az esélye. Hiszen nem almáspite van bent neked hátul meg vanília puding.

2023. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%

A barátnőimet mindig ráveszem mert engem izgat a dolog.

Először persze kis újjal való tágítás na az egyiknél benn éreztem, hogy van valami.. nem mondtam neki mert addigra hazaértek a szülei és így megmentettek ettől a kellemetlen dologtól.

Az utóbbinál pedig tiszta olyan lett a farkam és amikor kihúztam az az irgalmatlan szag megcsapott mind a kettőnket. Nem jött ki semmi szerencsére. Ez ciki volt, a csaj a sárgaföldig süllyedt én pedig csak nevettem kicsit mert nem tudtam mit reagáljak. Egyből kirohant a mosdóba.

2023. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%
Józsi! Nézzedmá' B+! Kulás lett a faxom!
2023. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Na baszki, most hívták fel a figyelmem privátban, hogy ez meleg kategória. Bocsi elsiklottam felette. Vegyétek semmisnek.😅
2023. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Semmi gond, köszönöm a választ, én értékelem! Akkor ez sajnos előfordul, de hát benne van a pakliban, az aktívnak is így kell hozzáállni
2023. ápr. 2. 14:47
 9/28 anonim ***** válasza:
57%

Velem előfordult egyszer, hogy történt egy kis baleset. Azt hittem, hogy rendesen kitisztítottam magamat, elég alapos próbáltam lenni, sok időt szántam rá és aznap elég keveset is ettem. De úgy tűnik nem jött ki az összes víz, csak az ágyban. Elég kellemetlen volt nekem. Szerencsére az aktív fél jól kezelte nagyon. Ahogy korábban is írták, ez benne van a pakliban. Azóta viszont nem análoztam. Valahogy akárhányszor elvégzem a beöntést, 2 óra előkészület után sem érzem, hogy minden rendben lenne. Így kicsit félek belevágni.

19f

2023. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
#4-es vagyok. Vegyetek análmosot vagy analzuhanyt (nem tom mi a pontos neve) pár ezer forint de megéri. Én mindig azzal mosom magam és ahogy írtam még sose volt baleset. És nem kell sok víz hozzá. Mert nem fog kiürülni belőled időben hanem csak szex közben. És ja az gáz lesz
2023. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!