Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Történt már veletek "baleset"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek "baleset" anális szex közben? Hogyan reagáltatok? Mindkét oldalról érdekel

Figyelt kérdés

Aki nem értené esetleg, a baleset = 💩 anális szex során.

Köszönöm előre is válaszokat!



2023. ápr. 2. 13:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%
44 biszex uni vagyok. Én már előző nap rákészülök. Nem eszem csak laza és rostos ételeket. Kb 1-2 órával előtte egy jó alapos anál zuhanyt csinálok magamnak, így a baleset veszélyét minimálisra csökkentem. Nem is volt még olyan, hogy baleset lett volna.
2023. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
Igazából olyan gyógyszert kell inni amit a vastagbéltükrözés előtt adnak. Az jól kipucol.
2023. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
6%

"Józsi! Nézzedmá' B+! Kulás lett a faxom!"


Nyalommá', nyugi!

2023. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
70%
Írjátok, hogy 1-2 órával aktus előtt nem szabad enni, de az a táplálék, amit 1-3 órája ettünk meg még nem a vastagbélben van nem? Tehát nem kellene, hogy problémát okozzon.
2023. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
36%

#14

A nyerseket testünk 30-40 perc alatt emészti meg. A főtteknek legalább 40 perc kell, viszont ha egészséges olajokkal fogyasztjuk akkor emésztésük beletelhet 1 órába. Szénhidrátot tartalmazó köretek, melyek rostban gazdagok, általában 2 órát vesznek igénybe. Ilyen a rizs, a quinoa és a hajdina is.


Amúgy nem teljesen igaz az állításod. Mint ahogy a fenti írásban is le van írva bizonyos ételek emésztése más más ideig tart. Én pl személy szerint utálok tele hassal szexelni.


Viszont amit sokan nem tudnak: Maga az emésztés ideje nem egyenlő az étel elfogyasztása és a salakanyag távozása közt eltelt idővel.


Ettől függetlenül az ételek emésztése átlagban 2 óra, elejétől a végéig.

2023. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem miért nem teljesen igaz az állításom. Melyik része? 3 óra elteltével biztos, hogy nincs még a végbeledben a kajád, a wiki szerint átlagosan 3 nap, amit eltölt benned a táplálék. Az mindegy, hogy mennyire van megemésztve, a lényeg, hogy még nincs a vastagbélben, teltségérzet ide vagy oda.. Biztos, hogy van benned valamennyi szar vagy a vékonybeledben még ha a vastagbeled ki is mosod, vagy a gyomrodban még emésztődő étel.
2023. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
51%
Inkább csak az a baj, hogy a seggbeb@szástól eljutottunk a gasztroenterológiáig....
2023. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%

#17

Pedig bőven elég lenne a szappanos víz, de sokan úgy rettegnek egy kis szartól, mint ha atomhulladék jönne ki belőlük.

2023. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Hát, mindkét félnek kellemetlen az biztos. Én mondjuk passzív vagyok, de én is szégyelleném magam, nem túl szexi, és megöli a hangulatot
2023. ápr. 2. 21:50
 20/28 anonim ***** válasza:
37%
Nem rettegünk tőle, de a szaga nagyon undorító. Ez van, kellemetlen.
2023. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!