Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok/férfiak, mekkora volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak, mekkora volt a legnagyobb kerületü farok/dildó amivel megdugtak és még kellemes is volt, nem fájt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem mindenki merőszalaggal jár szexelni, de talán más is szeret méricskélni. ;)

2023. ápr. 7. 07:09
A kérdező szavazást indított:
10 cm alatti kerületű
11 cm kerületű
12 cm kerületű
13 cm kerületű
14 cm kerületű
15 cm kerületű
16 cm kerületű
16 cm-nél nagyobb kerületű
22 szavazat
 1/5 Jani Belucci ***** válasza:
100%

Segítségként:

10 cm kerület ~ 3.2 cm átmérő

16 cm kerület ~ 5 cm átmérő

2023. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Nekem kb. 18 cm kerületű dildó volt a legnagyobb.

Neked kérdező?

2023. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2-esnek:

Eddig én sem méregettem, csak a mostani barátommal. Neki 14cm kerületű és nekem nagyon kellemes. Ennel vastagabbal azt hiszem még nem volt dolgom. Az én farkam 12cm kerületű de neki csak nagyon finoman tudom betenni. Utána viszont már élvezni tudja ő is .

2023. ápr. 9. 07:16
 4/5 A kérdező kommentje:

Meglepő, hogy a 16 cm és afeletti illetve a 10 cm alatti kerület kapta a legtöbb szavazatot.

Nem értem.

2023. ápr. 9. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
24cm kerületű az kb 7,5cm átmérő
2023. okt. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!