Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alkalmi szex randikor hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szex randikor hol szoktatok (szeretnétek) találkozni? Hol érdemes?

Figyelt kérdés

Most tételezzük fel, hogy nem direkt nyilvános szex a lényeg, hanem egy átlagos randi valakinél, házban, szobában.

És azt is tételezzük fel, hogy mindenkinek van helye (saját lakása), tehát egyedül él.

Először inkább semleges helyen, mondjuk utcán, parkban, kávézóban szoktatok találkozni és beszélgetni pár szót, hogy kiderüljön minden rendben?

Inkább szerettek a másikhoz menni, mert nem lehet biztosan előre tudni, kit hoztok fel a saját lakásokokra: megtudja hol laktok, később ebből gond is lehet (mondjuk zaklatna később, lopna), fontos a diszkréció?

Vagy kényelmesebb otthon, nálatok várni a vendéget, akkor nem kell utazni se előtte se utána, otthon biztonságosabb alapon?



2023. ápr. 10. 17:30
A kérdező szavazást indított:
Először semleges helyen érdemes/szoktam találkozni, aztán folyt. köv. nálam
Először semleges helyen érdemes/szoktam találkozni, aztán folyt. köv. a partner helyén
Egyből megyek hozzá, jobban szeretek/érdemes máshoz menni
Egyből jöhet hozzám, jobban szeretem/érdemes ha az én saját helyemen vagyunk
23 szavazat
 1/5 Jani Belucci ***** válasza:
75%
Inkább a másikhoz szeretek menni, és ilyenkor legjobb barátomnak szoktam dobni egy üzit, hogy hová megyek és kihez. Nem volt még rossz tapasztalatom, de azért biztos ami biztos alapon megosztom vele.
2023. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semleges helyen találkozni és utána kivett búvószobában,vagy panzióban.

Nem adnám ki a címem és nem mennék fel senkihez:)

2023. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre a lehetőségre nem is gondoltam.
2023. ápr. 10. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem alkalmi hely volt már város szélén padon, erdő szélén, sokszor kocsiba, meg vonaton.
2023. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Búvóhelykereső. De ha feltérképezed a környéked biztos, hogy van jó pár panzió, ahol adnak ki szobát néhány órára, egész estére is.
2023. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!