Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A jelenlegi vagy volt párotok(...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi vagy volt párotok(párjaitok) külsőre is pont az ideálotok volt? Vagy inkább a személyisége, belső fogott meg titeket, még akkor is, ha külsőre nem jött annyira?

Figyelt kérdés

Párkeresésnél felülírja valakinek a belső tulajdonságai, személyisége a külsejét? Tehát volt/van olyan párotok, aki külsőre, szexuálisan nem a típusotok/ideálotok, akire amúgy vágytatok, de mégis valami megfogott titeket vele kapcsolatban, és lemondtatok a külsőségekről, kompromisszumot kötöttetek, vagy csak szimplán nem számított?

Vagy minden párotok külsőre is pont az esetetek volt, az is ugyanolyan fontos?



2023. ápr. 10. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Volt olyan párom, aki annyira nem jött be, mégis összejöttünk.

A jelenlegi párom a favorit, évek után is nyálcsorgatva nézek rá, hogy milyen eszméletlen jó pasi. Viszont mégsem a külseje fogott meg jobban, hanem a bensője, mert emellett nagyon értékes, csodálatos ember.

2023. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy párom akivel csak a szex miatt voltam együtt.
2023. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Hogy jöttök össze olyannal, aki nem is jön be szexuálisan? Ha meg kialakul, azt mi váltja ki?
2023. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Eddig minden párom szakállas, barna szemű és hajú, férfias pasi volt. Szóval igen.
2023. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik párom sem olyan volt,mint az,akit elképzeltem.

De mivel ketten emberileg is jók voltak,az mindent felulírt.Az utolsó párom -már exem- pedig korban is kinézetben is eltért.De azonnal megszerettem,mert csodálatos ember volt.Most is annak tartom,évekkel azután,hogy más mellett van.

Lehet,hihetetlen,de tényleg a kisugárzás számít abban,hogy ki a párom.Legalábbis nálam így van :)

2023. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Volt több barátnőm, most már feleségem van. 1 lány volt a sok közül, aki külsőleg tökéletes volt, pont a zsánerem. A feleségem is szép lány volt, de nem annyira mint az a másik lány, viszont a feleségem tökéletes, tüneményes belsőleg is.
2023. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Igen, van ilyen. Mindigis az idősebb, szakállas, szőke kékszemű pasik jöttek be, ehhez képest a párom, akivel 13 éve együtt vagyok fiatalabb, babaarcú, fekete hajú, fekete szemű és semmi tekintetben sem az esetem külsőre. Minthogy nagyon jó pasi(kb mint Matthew Daddario), de nem az ideálom.

Az első találkozásunk tiszta csalódás volt, nyár volt, leizzadva, zsíros hajjal büdösen jött el, nem is akartam maradni, nem volt szimpi egyáltalán. Valahogy rádumált egy másik randira, azon, valahogy szimpi lett, engedtem, hogy megcsókoljon és az valami eszméletlen volt, akkor és ott szerettem halálosan belé. Ha nem csókolt volna meg, szerintem még most is szingli lennék. Nagyon jó kémiánk van közösen. Lehet hülyén hangzik, de se a külseje, se a belső tulajdonságok sem fogtak meg azonnal, de a testiség igen. Nyilván nem csak azért vagyok vele 13 éve mert jól csókol meg kéz nélkül is elmegyek, olyan jó a szex, hanem idővel rájöttem, hogy nagyon jól kiegèszítjük egymást, nagyon hasonló a személyiségünk és jó páros vagyunk. Egymásra nézünk és kb tudjuk mit akar a másik. 30 és 31/f

2023. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!