Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok melegtől hallom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok melegtől hallom, hogy nagyon sok magyar meleg kötődési problémával küzd, ezt hogy kell érteni?

Figyelt kérdés
Ti is találkoztatok randizás során ilyen emberekkel?

2023. ápr. 13. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Olyannal találkoztam, nem is eggyel, aki megijedt az érzelmektől.Illetve attól,hogy emberileg, kulturáltan közeledtem hozzájuk.

Az egyik meg is mondta szó szerint:

" Te jó ember vagy,de nem tudom elfogadni, mert NEM érdemlem meg".

Ez a sokadik randi után volt, egyébként a szimpátia kölcsönös volt.

Érdekes módon azoknál látom,hogy az érzelmektől megijednek,akik párkapcsolatot szeretnének,komolyabbat.

2023. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ohh ugyanez. Az illető párkapcsolatot keresett, előtte egy 6 éves kapcsolaton volt túl, én még új voltam a meleg világban.


Ő is megmondta, hogy te jó ember vagy, de van még hova fejlődnöd. Aztán még beszélgettünk, majd mikor megnyíltam előtte, szerintem tökre megijedt, és nem is válaszolt az utolsó üzeneteimre. Mintha magát védené. Pedig csak meséltem neki arról a dilemmákról, amik jelenleg érintenek. Kicsit mintha azt érezte volna, hogy neki kell a pszichológusomnak lennie, pedig nem ez volt a szándékom...és emiatt fáj is hogy így alakult. Én pusztán őszinte szerettem volna lenni.

2023. ápr. 13. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Fejlődni nekem már nem kell, mert három és fél ,több éves kapcsolaton vagyok túl.

Érzelmeimből viszont nem tudok és nem akarok engedni, akkor sem, ha többet nem lenne párom...

#1

2023. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

"Fejlődni nekem már nem kell"


Ez a kijelentésed a bizonyíték arra, hogy de, kell.

2023. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha átélted volna amit én,sok-sok év alatt, akkor nem ítélkeznél felettem.

#3

2023. ápr. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gaydoctor23 ***** válasza:

Szia! Érdekes dolog, amikor valaki "nem érdemli meg"

Időt kell adni két embernek ahhoz,hogy bármi is kialakulhasson.

Nem szabad az érzelmektől megijedni,az érzelmeket és érzéseket is

megélni a legfontosabb.

Az őszinte szeretetet,egymás elfogadását,és nem törődni a külvilággal

és egyesek rosszindulatával.

Hallgass a szivedre.

2023. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyre többeknek nincsen ideje kivárni, hogy az érzelmek meglegyenek, türelmetlenek és azonnali kielégülést keresik. Ha pedig vágynak rá, mélyen eltemetik magukban a rossz tapasztalatok miatt. Különben meg egy értelmes/érzelmes sráccal eljutni egy randiig, ma már szinte lehetetlen dolog.
2023. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

" Te jó ember vagy,de nem tudom elfogadni, mert NEM érdemlem meg".


Duma.

Terelt, mert nem merte bevallani, hogy nem jössz be neki.


Ha valaki megismer egy jó pasast, annál aztán nincsenek kötődési problémák :)))

2023. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg csak duma, mint a "nálam jobbat érdemelsz" vagy "én kevés vagyok neked", "nélkülem lesz teljes az életed", "mindig jóban leszünk eztán", és a többi...

Egy sok-sokéves kapcsolat vége után már egészen elhittem, hogy boldog leszek egyedül, s kell egy kis kikapcsolódás.


De a következő is ilyesfajta dumával dobott. Ezen elgondolkodtam, s kerestem mást. A harmadikat én dobtam, megvolt az oka.


Nem is írom, hogy boldog lennék egyedül, hiszen lassan négy éve egyedül vagyok.


Fejlődni/fejlődnünk mindannyiunknak kell, s ezt akaratlanul is tesszük, még ha nem is vesszük észre.


Kívánom a kérdezőnek, hogy találjon egy olyan társat, akivel klappolnak.

2023. ápr. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!