Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hármasozás utáni depresszió?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bucibaba100 kérdése:

Hármasozás utáni depresszió?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma hármasoztam először és nem is tudom mit érzek.

Meleg pár vagyunk, 15 éves korunk óta együtt vagyunk, az az 5 éve.

Én passzív vagyok a pasim aktív.

Az én ötletem volt a hármas.

Átmentünk egy másik passzív fiúhuz akivel megbeszéltük, hogy valamikor majd lehet fogunk hármasozni.

Tvztünk, felelsz vagy merszeztünk és akkor a harmadik félnek az volt a feladata hogy megcsókoljon minket. Meg is volt, annyira ez nem fáj.

Utána a pasim elkezdte simogatni a seggét, megkérte vegye le a nadrágját, aztán úgy simogatta, aztán kinyalta és ujjazfa. Közben csak néztem de közbe végül elkezdtem leszopni. Közben szólt a másik fiúnak, hogy ő is szopja. Utána kérdezte tőle a pasim, hogy megbaszhatja e. Mondta, hogy igen. Hasra feküdt a pasim kicsit nyalta hogy jobban felálljon, de közbe szóltam hogy állj és haza indultunk.

Nemtudom amúgy jó volt, csak talán az, hogy engem nem nyalt ki? Nem mondta hogy én is vegyem le a nadrágom. Meg az hogy engem nem szokott ikyen sokáig nyalni…

Nagyon fáj de tetszett is. Vágyok is rá, hogy megismételjük, úgy, hogy engem js nyal, tehát ugyanúgy foglalkozik velem és nem is.

Nem tudom mi tévő legyek.



2023. ápr. 17. 02:29
 1/6 Gaydoctor23 ***** válasza:
78%

Sziasztok.Én is voltam ilyen szituban és én is így gondolkodtam el kb rajta.

Aztán 7 évig monogám kapcsolatban voltunk,aztán vége lett a kapcsolatnak.

Azóta csak alkalmi kapcsolatban vagyok csak, sokkal jobb és nem olyan kötött. Ez is attól függ, ki mire vágyik.

Gondolkodjatok el ezen és beszéljétek meg,hogyan szeretnétek élni együtt,mert az ilyen dolgokra a kapcsolat is rámehet, és minden megváltozhat.Vigyázzatok egymásra.

2023. ápr. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jani Belucci ***** válasza:
87%
Ezt a pároddal beszéld meg. Mondd el neki hogy mi tetszett benne és mi nem.
2023. ápr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Pl ne agyald túl a helyzetet, ez nem valami életbiztosítási kötvény amit jól meg kell gondolnod mielőtt aláírod a papírokat. Beszélgess vele és ne stresszeld ezen magad. Lehet a másik srác minden napját egyedül tölti és csak jó fej akart lenni vele, te meg minden nap a barátoddal lehetsz, az hogy megosztottál egy kis élvezetet/szeretetet inkább legyen felemelő mint lehúzó érzés.
2023. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt rengeteg szabály lehet, vagy semmi sem ezt nektek kell megbeszélni.


Pl. Ez az én lövésem,alkalmit vagy ilyen helyzetben nem nyalok nem csókolozok.

Párom passzív, és csókolózhat a másik passzívval nyalhatyák egymást.

2023. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Így jár aki hármasozik. Értelmetlen, buta dolog. Van ami jobb ha megmarad fantázia szintjén.
2023. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lacás1976 ***** válasza:
85%

Szerintem még nem állták rá teljesen készen. Mi is 5 év után hármasoztunk először.

Érdemes ilyenkor elötte megbeszélni hogy mit szeretnétek mi az ami már zavarna....

2023. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!