Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lépjek túl ebből a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ebből a kettőségből?

Figyelt kérdés

Az én helyzetem, hogy az egyik, évek óta legjobb baráton, (tényleg olyan ő, mint az egyik legjobb barátom, akivel bármit megoszthatok), iránt már jó ideje többet érzek. Gyakorlatilag minden nap gondolok rá. Gyakran lógunk, beszélgetünk ketten vagy társaságban. Viszont az a helyzet, hogy ő teljesen heteró és nem úgy tekint rám, mint én rá. Igen, ezt onnan tudom, hogy beszéltünk már erről, sőt igazából ő kérdezett rá elsőnek és utána kicsit beszélgettünk is erről. És ami egyébként számomra a legszebb, hogy abszolút ugyanúgy viselkedik velem, mint előtte, nem zavartatta magát, értsd: mint egy nagyon jó baráttal. Ez számomra nagy segítség, mert azt érzem, hogy elfogad és tudom, hogy ugyanúgy barátként tekint rám. Emiatt eldöntöttem, hogy szeretnék rá én is "csak" barátként tekinteni, de tanácstalan vagyok, mert az érzéseimnek nem tudok csak úgy parancsolni.


UI: Elnézést, ha kicsit zavaros, amit írtam. Remélem azért érthető a problémám.



2023. máj. 2. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Valószínű Nincs senki más az életetben ezért vonzódsz hozzá.

Van más akivel ilyen bizalmas kérdéseket meg tudsz beszélni?

Gyanítom nincs-ebben benne is van a válasz, miért érzel vonzalmat felé.

2023. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Van még rajta kívül két nagyon jó barátom, akikkel szinték meg tudok beszélni bizalmas kérdéseket, szóval nem érzem magam egyedül.
2023. máj. 3. 15:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!