Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan meleg férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg férfi aki próbálta már nővel?

Figyelt kérdés
Akár társadalmi elvárások miatt akár mert még nem volt tisztában önmagával
2023. máj. 19. 11:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10 olvasd el figyelmesen a kérdést


Ott van hogy próbálta, tehát nem biztos hogy ment is neki.. Illetve az is ott van hogy amikor nem volt tisztában magával. Nem minden meleg tudja magáról már 10 éves korában. Pl aki 17-18 évesen jön rá, az előtte simán próbálkozhatott nőknél, csak azért mert a környezetében ez volt a normális.

2023. máj. 19. 17:15
 12/17 Jani Belucci ***** válasza:
90%

A szexuális orientáció nem egy egydimenziós valami. Legalább négy összetevős.

1. Kik iránt érzel szexuális vágyat.

2. Milyen ingerekre áll fel.

3. Kikkel szexelsz.

4. Szexuális identitás.

Ezek általában megegyeznek, de merőben eltérőek is lehetnek. Úgy is képes lehet megdugni egy nőt egy férfi, hogy a férfi nem vonzódik a nőkhöz. Egy erekciót nem csak az okozhat, hogy vonzódsz-e a másikhoz. Szóval azok, akik itt gatekeepelni próbálják a melegséget, azok menjenek már a bús f*szba, de tényleg. Legalább egymást ne közösítsük ki!

2023. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
Nah igen!Aki mondjuk csak csókolózik az talán lehet meleg ....de akinek mondjuk már gyereke van az biztos nem meleg....legfeljebb biszex.
2023. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

10-es akkora hülyeséget ír. Sok meleg férfi meg is házasodott.

Én meleg vagyok, részegen ment nővel is.

2023. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ehh, maga a női nemi szerv számomra eléggé undorító.

Nővel is megy, de farok meg a formás hátsó az igazi!!!

2023. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70%

2xnősültem melegként társadalmi elvárások miatt!

Nem bi ,meleg vagyok és voltam mindig is!

Mielőtt harmadszorra is megőrültem volna felvállaltam másságomat és egy pasival élek együtt!

2023. máj. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25%
Finoman szólva önzőek vagytok. A nők az ilyeneknek csak kísérleti alanyok. Nem a melegség az undorító, hanem az, ha egy meleg férfi egy nőt tesz tönkre szexuálisan, érzelmileg. (melegnek nem áll nőre, a nő magában fogja keresni a hibát, önértékelési gondjai lesznek, de a melegek meg sunnyognak és pszichopata módon a társadalmi akármire fogják a dolgot?)
2023. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!