Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen gumiban maszturbálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gumiban maszturbálni?

Figyelt kérdés
Csomó helyen írják, hogy elvileg gumiban más, jobb az élmény, vagy legalább is feldobja kicsit a sima masztizást. Én nem nagyon hinném ezt, viszont kíváncsi lennék mit mond az, aki próbálta ezt már.

2023. máj. 19. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ...én szeretek abb a is még csak simán alsónadragba is elmenni
2023. máj. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld ki, mit veszíthetsz? 100 forintot?
2023. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból nagyon jó, hogy a végén nem kell magad visszafogni. Az is fontos dolog, hogy ne legyen túl szűk darab, mert akkor a vége felé rossz érzés lesz - br ez lehet, hogy csak az én problémám, mert izgatásra sokat tud nőni a farkam. De nekem bejön ez a műfaj. A legjobb a vegán gumi, mert az valahogy tényleg természetesebb érzetű.
2023. máj. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbálod ki? Ennél azért vannak nehezebben elérhető dolgok is.
2023. máj. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Erdemes kiprobalni. Erdekes dolog.
2023. máj. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés tud lenni és valóban feldobja a sima masztizást. A végén a spermád is ott van egyben, még játszhatsz vele utójátékként és feltakarítani is könnyebb mintha összespricceltél volna mindent. :)
2023. máj. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld, és mindenképp ki fogom próbálni!
2023. máj. 20. 10:08
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem dobja fel, de hozzá tudod dörgölni a makkodat mindenhez, jobban tudod imitálni a valódi közösülést illetve nem konyulsz le, ha szex közben előkerül. egy baja van, hogy ebben maszturbálni drága
2023. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as ebben igazad van, nemrég néztem hogy pl a Durex óvszerek 3000 forinttól kezdődnek.
2023. máj. 20. 12:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én általában abban szoktam plusz olyan gumiba ami tőnél jobban fog kb mint egy farokgyűrű. Sokkal jobban tudom izgatni a makkom különböző módokon és jobban el is tudom húzni a játékot így még intenzívebb lesz az orgazmusom és nagyobbakat lövelek amit szintén jó látni ahogy gyűlik a cucc benne. Kedvtől függően további igzatással még akár plusz egy két is el tudok menni akkor már szép adag jön össze és azzal is jó el játszani. Meg jah könnyebb takarítani is így, mint amikor tele lesz a hasam melkasom meg úgy körülöttem minden. Nagyon sokféle gumi van és így szórakoztatóbb ki próbálni hogy melyik jön be.
2023. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!