Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal passzívként könnyű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal passzívként könnyű partnert találni a Magnum szaunában?

Figyelt kérdés

22 éves passzív vagyok, először mennék ilyen helyre. Vékony vagyok, lányos arccal.

Szerintetek van esélyem, akár idősebb partnert találni?



2023. jún. 1. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha el akarsz kapni valamit mehetsz mert tuti lesz aki…
2023. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Le se tudod majd kaparni magadról a dagi idős embereket.
2023. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idős partnert keresel?amúgy tuti van esélyed .....de nem biztos hogy pont ott kellene kezdened!!!
2023. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Eddig mindenki azt mondta,ha szóba jött,hogy zömmel kövér és erőszakosan nyomuló öregek vannak ott, akik nagy része ápolatlan, mindenféle szaguk van...

Vannak fiatalok is,azok legalább értenek a nemből,de az öreg megy utánad,fogdos és meg van sértve,ha rászólsz. Olyan haver sem megy oda többet, aki pedig elég vagány,de azt mondta,hányinger a sok nyomi tata.

2023. jún. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jani Belucci ***** válasza:
30%
#5: Nekem pont nem ez a tapasztalatom. Az öregek is tartják a tisztes távolságot.
2023. jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kajak53 ***** válasza:
65%

Akiknek nagyon lesújtó véleménye van a Magnumról, azok valószínüleg soha nem jártak ott. Igaz, én sem vagyok törzsvendég, mert ritkán fordulok meg Pesten, de olyankor mindig elmegyek a Magnumba, mert rendkívül kultúrált, barátságos hely. Sok tartalmas, érékes, értelmes emberrel ismerkedtem meg ott. A magas árak miatt is nem akárki jár oda. Volt, hogy nem jött össze semmi, mert nem találtam megfelelő partnert, de a hangulat barátságos. Nyálukcsorgó, trottyos, beteg múmiakorúakat sohasem láttam ott. Nem hiszem, hogy csak szerencsém volt. Korom ellenére kisportolt, látványos izomzatú vagyok, sok bókot és sok közeledést kaptam, de akit megfelelő módon visszautasítottam az elfogadta. Nem találkoztam és nem láttam tolakodó, erőszakoskodó vendégekkel. Lehet, hogy az átlagéletkor magasabb, mint másutt, de talán ezért is kultúráltabbak, udvariasabbak a Magnum látogatói. Ingyen óvszer mellett, amit mindenki természetesen használ, hacsak nem a párjával huncutkodik, nem kell félni betegségtől. Ráadásul éppen az érettebb, felelősségteljesebb gondolkozásmód miatt, aki beteg, nem is jár ilyen helyre, mert nem tesz ki mást fertőzésnek. Csak a legjobbakat tudom mondani a Magnumrról.

69/f

2023. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

"Sok tartalmas, érékes, értelmes emberrel ismerkedtem meg ott. A magas árak miatt is nem akárki jár oda."


Számomra ez azt sugallja, hogy akinek több pénze van, az emberileg is értékesebb a szemedben. Nincs összefüggés a kettő között.


"Nyálukcsorgó, trottyos, beteg múmiakorúakat sohasem láttam ott."


És ha lettek volna ilyenek ott, akkor mi a gond? Az a hely mindenkié, minden melegé, kortól, testalkattól, külsőtől függetlenül.


Legalább mi ne legyünk kirekesztőek egymással, megkapjuk ezt eleget kívülről.

2023. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kétszer voltam ott. Először és utoljára. Tele van ordenáré mód bűzlő aggresszív trottyokkal...

Szóval nem ajánlom senkinek.

2023. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!