Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért lettem ennyire izgatott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem ennyire izgatott a gumitól?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam együtt senkivel, ezért nem is hordtam még gumit sem. Ma gondoltam kipróbálom milyen feltenni, hogy ne akkor bénázzak vele, amikor már élesbe megy a dolog...

Erre basszus ahogy húzom fel, annyira beindultam, hogy egyből el is mentem, amit nem igazán értek, mert masztizáskor elég sokáig szoktam bírni.

Fogalmam sincs miért lehetett ez, mert a legtöbben azt mondják, hogy ez pont, hogy csökkenti náluk a szexuális izgalmat... Akkor én mitől indulhattam be ennyire tőle?

Ugye nem lesz ez mindig így, és ehhez hozzá tud szokni az ember? Vagy fel kell készülnöm majd, hogyha valakivel élesben próbálnám, akkor egyből elmegyek, ahogy felhúzom? :(

Amúgy aktívnak tartom magam az alapján, hogy mi izgat, de ugye még nem próbáltam...



2023. jún. 3. 02:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az újdonság varázsa.
2023. jún. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak azert mert ujdonsag volt illetve felizgatott a gondolat, hogy dugni fogsz. Ha mar fent van es ugy dugsz vele tobbet birod mint nelkule mert valamennyit elvesz az erzesbol.
2023. jún. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szexnél lelassít a gumi, amikor gumiban vertem ki (már nem voltam szűz) akkor viszont sokkal jobb élmény volt, mintha kézzel csináltam volna.


26f

2023. jún. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én néha szoktam gumiban maszturbálni, és olyankor sokkal hamarabb elmegyek. Valamiért izgat. Lehet nálad is az érzés miatt volt, hogy ráfeszült a farkadra.
2023. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
minden új dologtól amikor először próbálod, nagyon hamar eldurransz, mert annyira felizgat
2023. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
amúgy az a baj, hogy a gumival sokkal kevésbé érzed hogy a csaj mennyire nedves, alig érzel valamit, egész más gumi nélkül. de mivel ez homo kategória, ahol elvileg mindig használsz sikositót, és az ánusz nem punci, lehet hogy ez nem szempont. sajnos ilyen jellegű tapasztalataim nincsenek
2023. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak az újdonság varázsa. Gyakorolj gumival többször és akkor élesbe is jobb lesz.
2023. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán hozzászoksz szerintem. Elsőre izgathatott az érzés ahogyan a farkadra simult és gondolom beleélted magad, hogy mi lenne ha...
2023. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!