Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ausztriában mennyire elfogadóa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ausztriában mennyire elfogadóak a melegekkel?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 21:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Engem ott semmi attrocitás nem ért
2023. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
Attrocitás nem is érhetett, legfeljebb atrocitás.
2023. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok,s nem tudom,Bécsben élő meleg vagyok,csak az igazat írtam..:-(
2023. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Én teljesen nyíltan kezeltem mikor kint dolgoztam, hogy meleg vagyok. De az elején nem, sajnos. Soha senki nem mondott rá semmi rosszat. Mindenki úgy kezelte, mint azt hogy kávézol-e vagy sem. Azaz senkit nem érdekelt. Nem volt a homlokomra írva, de mikor kolléganő bepróbálkozott, sokáig nem tudtam normálisan kezelni kamuztam össze-vissza, majd mikor már kb a nadrágot beszélte le rólam egy alkalommal akkor mondtam el neki hogy meleg vagyok. Aztán csodálkozott miért nem rögtön az elején mondtam el neki, akkor nem nyomult volna. Mondtam neki nem tudtam mit szolnál hozzá azért ezt nem árt titokban tartani. Kikerekedett szemekkel mondta, hogy ez Ausztria itt ez nem téma, nem nagy dolog. :D Onnantól kezdve mindenki előtt nyíltan kezeltem, és ez volt az a pont, mikor tudtam hogy én többet nem akarok Magyarországra hazamenni és ott dolgozni. :D


Itt kb senkit nem érdekel, de légy őszinte és akkor jobban befogadnak ha itt akarsz élni és dolgozni. Persze homofóbok itt is vannak, de 10-ből 8 ember nem az.

2023. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

6-os vagyok


Ja és azóta átköltöztem Németországba, itt meg aztán teljesen természetes dolog hogy ha meleg vagy nyugodtan vállald magad. Sőt bíztat rá a legtöbb ember.

2023. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

Mert nem voltak még Bécs arab negyedeiben.

Maguk az osztrákok, főleg nagyvárosokban elfogadóak, de mi van ott, ahol már túlsúlyban vannak muszlimok?

2023. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
A bevándorlókat kerülni kell a nyugati országokban. Főleg a no go zónàkat. Pesten sem érdekel senkit hogy meleg vagy.
2023. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz! Pesten sem a homofóbia az uralkodó, de az ország nagy részén ugyanígy!

Vannak ennek ellentmondó esetek? De ilyesmi az osztrákoknál is előfordul!

2023. jún. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg a lepontozók ennyire tájékozatlanok? Nem fogják fel, hogy az az igazság, hogy Bécs egyes részei no go-zónák!) egyre veszélyesebbek a melegek számára?

Ajánlom nekik, sétáljanak el arra felé barátjukkal, kézen fogva!


22:48 voltam.

2023. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
Látom, nem tudod őket meggyőzni, és maradnak a tájékozatlanság világában! De nem baj, majd egyszer bajuk lesz belőle!
2023. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!