Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és biszex srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és biszex srácok, általában melyik fajta szexet kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

7*

10*

Bevezetnétek egy nős 68 éves kezdő félkemény,de elélvezős pasit az orálba...???

2023. jún. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok általában, viszont ha a szimpátia megvan, nagyon felizgat amikor alárendeltebb vagyok és úgy d*gnak meg mint egy k*rvát, és természetesen a szopok is. De bármire nyitott vagyok. És kérlek beszélj hozzám mocskosan! XD
2023. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Uni vagyok, és szeretem az orált és az anált is. Az is jó, ha engem szopnak, és, vagy dughatok meg valakit, de sokkal jobbb, ha én szophatok, és, vagy én vagyok az, akit a farkára húz a másik. Egymásnak kiverés az első fiús kalandom volt, azóta se történt ilyen, de nem is vagyok benne biztos, hogy kielégítene egy csak kiverjük egymásnak akció.
2023. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 gabor49 ***** válasza:
100%
passzivkent oral anal de nyitott vagyok bdsm de mas bizarr dolgokra is
2023. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nagyon kívánom hogy valaki lassan, tövig legyen bennem :(
2023. júl. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!