Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Orális szex veszélyei?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex veszélyei?

Figyelt kérdés

Egy egyetemi évfolyamtársammal és a barátjával lehetőségem lenne orális kalandban részt venni. Rendes, igényes srác, a barátjával személyesen még nem találkoztam. Ti a helyemben belemennétek? Mik az orális szex veszélyei, amikre érdemes odafigyelni, milyen betegségek terjedhetnek esetlegesen?

22/F



2023. jún. 17. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Simán belemennék ha lenne lehetőségem.
2023. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Minden szexuális úton terjedő betegséget el kaphatsz ilyen módon is. Vagy használjatok gumit, vagy teszteljétek le magatokat előtte, vagy vállald az ezzel járó kockázatokat!

Ha lenne teszt eredmény, valószínűleg belemennék a helyedben. Ha a másik srác is szimpi.

2023. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Orális szexnél is elkaphatsz 1 csomó betegséget. De kb 0.000001% az esélye hogy tőlük elkapsz bármit is. Főleg ha nem szoktak mással lenni. Mondjuk olyan 3-as ahol csak orál van nem igen hallottam még:D. De ha bejön mindkét srác akkor rajta.
2023. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Ha itt kell kérdezned róla, akkor nyilván fingod nincs az egészről. Csak utólag magadon kívül senki mást ne hibáztass, ha mégis lesz nemkívánatos következménye.
2023. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4: Van róla alapfogalmam, de a mai fiatalok (köztük a korosztályom) szexuális felvilágosultsága sajnos alacsony, és mivel nem vagyok infektológus, ezért kérdezek.
2023. jún. 17. 22:07
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Csak nyugodtan,az egyetemisták többsége szopja-dugja egymást,némelyik egyetem gőzölög ...nemcsak a hallgatók miatt.

Gumi nem árt,akármilyen igényes is valaki, az nem garancia semmire.Akik kapcsolatban vannak,azok szopják egymást élesben,ez természetes.

2023. jún. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha kaland akkor gumi. Azért beszédes szerintem, hogy Ő meg a barátaival kalandozni, akkor ezek szerint ők már rutinosak a dologban csak nem tudni, hogy ők is kikkel kalandoznak... Nem tudom én már nem hiszek a mesében. Igen tudom gumiban orálozni valakit kicsit fura de nekem ér annyit hogy utána nyugodtan alszom és még mandula gyulladást se kaptam. Az a baj, hogy ez orosz rulett, bármit el lehet kapni így is.
2023. jún. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ha kiveri a száját a herpesz, akkor azért ne rakd bele a farkad...
2023. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Én csak gumiban szopnék, illetve csak gumiban adnám más szájába a farkam.
2023. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy barátnak, akit régen ismersz és úgy tudod nem csapondó életvitelt folytat, annak lehet adni egy kis bizalmat, de szerintem nem gáz rákérdezni.
2023. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!