Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordulhat hogy nedvesedem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy nedvesedem?

Figyelt kérdés

Vibrátorral szoktam maszturbálni.

És esküszöm olyan mint ha nedvesedne, ki húzom a vibrátort és nyálkás fehér "folyadék" jön ki belőlem.

Már most írom, csak akkor ha masztizom, nincs semmilyen betegségem!


2023. aug. 19. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Az én párom is nedvesedik, ez teljesen normális.

(Mi heterok vagyunk, de a kérdés szempontjából ennek nincs jelentősége, mert ő a férfi)

2023. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagyishát várj...hol nedvesedsz pontosan?

Lehet, hogy félreértek valamit

2023. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
A bélrendszerben és a végbélben vannak olyan mirigyek, amelyek nyálkát termelnek. A nyálkának az a szerepe, hogy megkönnyítse a nehéz székelést. Ilyenkor mintha folpackba csomagolva érkezne a barnamaci a külvilágra, egy hajszálvékony átlátszó réteg vonja be a kakit. Ugyanezek a mirigyek külső inger hatására is (pl. vibrátor, dildó, valódi pénisz stb.) képesek idővel váladékot termelni. A válasz: igen, nedvesedsz. Létezik ilyen jelenség, csak nagyon sokan nem tudnak róla.
2023. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 hát van vibrátort sok helyre nem tudom dugni férfiként 😅😅
2023. aug. 19. 13:38
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Igen, csak először nem esett le, hogy ott nedvesedsz. Aztán már gyanús lett :'D jajj. Ilyenről még nem hallottam. De a hármas leírta.


1-2 voltam

2023. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amindenit! Magyarán azt gondolod hogy a végbeled felizgul? Nedvedem? Pfuuu
2023. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
Biológia órára egyikőtök sem járt igaz? Nagyon gáz a szellemi szintetek!
2023. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Jópár olyan szakközép van, ahol nincsen biológia óra. Az meg, hogy emlékszel e valamilyen középiskolai tananyagra felnőttként, vagy sem, nem szellemi szint kérdése.

Ebben a tekintetben biztosan bőven akad fogás rajtad is :)



1-2-5 voltam

2023. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6# de nem kicsit! 😅🙂
2023. aug. 19. 18:35
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Fogjátok már fel hogy amit nedvességnek hisztek az nem a szexuális izgalomtól van!
2023. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!