Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen rossz élményetek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rossz élményetek van szextaliról?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori hogy valami nagyon nem úgy alakul ahogy kéne?

2023. aug. 31. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Sokak rossz élménye, amikor nem jön el a másik....

Ha eljött, nekem általában jól (khm) sült el. :P


Azonban volt olyan kezdő, akit elkezdtem szopni a kukoricásban, és berezelt, mert messzriről csajok beszéd hallatszott, akik értelemszerűen véletlenül arra jártak, de ne mvettek észre minket. Így aztán, ijedtében elrakta a lompost, és hazament, mielőtt a számba élvezett volna. Sajnos.


Volt, akinek ragadt a farka... Nem kicsit. Nagyon. De vele más gondom nem volt. :)


Volt, aki ordított az élvezettől, ahogy szoptam. Nekem egy kicsit az sok volt... De összességében vele is jó volt.


Az egyetlen igazán fura eset -bár neki is sokat köszönhetek, mert kipróbálhattam vele ezt-azt - az volt, aki semmi jelét nem adta az élvezetnek, egy nyikkanás nélkül spriccelt, miután hosszan szoptam. Azt mondta közben, hogy jó neki, de erre is úgy kellett rákérdeznem, mert semmi jele nem volt. Szenvedély: nuku, hang: nuku.

Ez egy kissé kiábrándító volt és mechanikus...

2023. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1- azt mondta van helye. Mint kiderült a "helye" egy ösvény volt 2 szűk utca között.


2- az általános dolog fordítottja történt, ő kisebbnek hazudta a méretét mint ami volt és az vokt a nagy meglepetés amikor előcsapta a szörnyeteget.


3- már benne voltunk a dologban, amikor hallottam az ajtócsattanást és mondta hogy "basszus a barátom, mondtam neki hogy randim van" végül a srác bejött és mondta, hogy csatlakozna

2023. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!