Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan, hogy megismerk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy megismerkedtél egy férfival a hétköznapi életben, és nagyon kedves volt veled első pillanattól?

Figyelt kérdés

Na nem csak úgy kedves, hanem zavarba ejtően kedves. Ami ugyanakkor nagyon jól is esett neked, mert ez nagyon ritka amúgy.

Nálam is volt ilyen, és kiderült, hogy meleg az illető.

Most megint ilyen szituációba keveredtem, évtizedekkel később.


Ti voltatok-e így, és kiderült-e később, mi a helyzet?

Tudom, nem lehet általánosítani, de egyikük rendszeresen figyel engem a szeme sarkából, és tényleg nagyon kedves, szinte fürdök a két fiú kedvességében. (Mindkettő más helyszínen van.)


Szóval a ti hasonló sztorijaitok érdekel.


2023. szept. 1. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Össze is jöttünk. 18/f
2023. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát ennél azért bővebb sztorik érdekelnek
2023. szept. 1. 20:25
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Ráérezhetett, hogy össze vagyok törve. Rávezetett, hogy meleg vagyok, amit addig nem is tudtam. Ő vette el a szüzességemet. Én vagyok a lány a kapcsolatunk van.
2023. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Le akart fektetni
2023. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak férfiakhoz szól a kérdés, semmiféle lányos szerep itt most nem játszik.
2023. szept. 1. 22:18
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha nincs sztori, akkor nincs, nem baj.
2023. szept. 1. 22:18
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
#5 szerintem úgy értette, hogy ő a passzív... Gondolom?
2023. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen,a srác a párom is lett három évig.

Egyébként ismerkedésnél,illetve randevúkon,közös programokon mindig kedves vagyok én is olyannal,akin látom, hogy vevő erre.Persze így is van koppanás,de ez vele jár.

Volt olyan,aki elfogadta és igényelte a kedvességet,figyelmet,elmondta milyen jól esik neki.Aztán amikor elmondtam, hogy megszerettem, megijedt és kilépett az ismerkedésből.

Sokszor látom amúgy,hogy sokan nem tudnak mit kezdeni a szeretettel vagy megijednek tőle.

Sajnos sokan ezért kötnek ki erőszakos vagy bunkó emberek mellett...:(

2023. szept. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Jani Belucci ***** válasza:
Túl sokszor szívtam már meg nárcisztikusokkal, hogy a túlontúli kedvességet egészséges közeledésnek lássam.
2023. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem sajnos. Engem valamiert az olyan sracok mindig elkerulnek, mint pl a 8. hozzaszolo is. Mindig csak a kamus, ossze vissza csapongo, megbizhatatlan emberek jutottak az eletben. Egybol le akar fekudni, tolakodo, a kommunikacios stilusa pokroc. Hat ja, ilyen a formam:D
2023. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!