Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, zavarna titeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, zavarna titeket, ha a partnereteknek fétise lenne?

Figyelt kérdés

Pl sneaker, csizma, láb, zokni, pisi, bőr, farmer, szerepjáték, kötözés, fojtogatás, korbács... stb.


Nekem sneaker és csizma fétisem van. 24F



2023. szept. 3. 21:11
1 2
 1/19 Nicholas Nelson ***** válasza:
100%

I mean mindenkinek más jön be és ki vagyok én hogy itélkezzek? Engem nem zavarna, ha szeretek valakit egészséges keretek között próbálnám boldoggá tenni ha őt ez teszi isten áldja


Bár a fojtást kevésbé jó szívvel csinálnám illetve a kötözős és korbácsos dolgot

2023. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Biszex férfi vagyok, van, ami nem zavar és van, ami igen. A kakiszex zavarna, de pl a pisiszexet egy határig engedném, ha evvel örömet okoznék a partneremnek.


Bár pisiszex helyett jobb szeretem a pasiszexet... :P


Egyszer olyan fazont szoptam le, aki rövidnadrág-fétises... Mielőtt számba vettem a lompost, letapizta a combom, ami a rövidnadrágomból látszott ki, majd a rövidnacimat fogdosta. Kissé fura volt, de hát kompromisszum... én szopni szeretek, ő meg rövidnacit és combot tapizni, és szopatni...

2023. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem vészes,

Ennél sokkal meredekebb dolgokkal futottam....

Nem zavarna

2023. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen fétise van. Amiket írtál, azok (a szerepjáték kivételével) zavarnának.
2023. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 Mesélnél a tapasztalataidról?
2023. szept. 3. 21:30
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van valami kinkje
2023. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy zavarna, de mivel nekem a felsoroltak közül egyik sincs, talán azt érezném, hogy nem passzolunk egymáshoz. Emiatt valószínűleg nem is működne sokáig a kapcsolat. Közös érdeklődés hiányában elhalna.
2023. szept. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem. Illetve vannak fétisek, amik számomra érdekesek, amik számomra közömbösek, és amik gusztustalanok: Ha képes felfogni, hogy utóbbiakat ne velem erőltesse, akkor én, mint embert nem fogom miatta megítélni, kizárni, stb.

A kérdező fétisei számomra közömbösek, ha neki az tetszene, hogy vegyek fel egy csizmát, belemehetek a játékba, hadd örüljön. De ha azt kérné, igyam meg a pisijét, hát nem. És ha még kétszer ezzel jönne, elköszönnénk egymástól.

2023. szept. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim 3#

Amibe belefutottam, és kizáró ok


Kutyával

Temetőben

Tengerparton-homok-igenszar

Kaki-szájba szétkenni melkason

Ki mosás nélküli szex, legyen szaros minden.

Édesanya nézné

Bdsm véresen komolyan

Cigi csikk elnyomása - égő

Here kínzás

Vegyük fel videora

Ló is játsszon-volt neki az istállóban.


Nem kitaláltam vagy filmben láttam, mindegyikkel Megtaláltak.

Értelmes jó pasik.

Van hogy már túl vagyunk az első második randin és akkor jönnek ezekkel elő,nem az első alkalomnál.

2023. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a pisiivás nagyon bejön.

Volt olyan fiú haverom, akinek kicumizgattam és megittam az összes pisijét Farkából, rendszeresen, változatos módszerekkel.

Aki szívesen itatgatna, írjon privátban!

De csak 26 év alatti, vastagfarkúak!

2023. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!