Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan hozzam fel a baratomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel a baratomnak hogy kiprobalnam a bdsm-et?

Figyelt kérdés
Nem reg ota vagyunk egyutt es elso kapcsolatom nekem is. Nem tudom hogyan kene ezt talalni neki

2023. szept. 24. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Hogy,a szàddal mond el...de nehéz mi.
2023. szept. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha bízol benne szerintem egyszer nyugiban ültesd le (ne szex közben mond). Én úgy kezdeném, hogy “Bízom benned, ezért merem elmondani, hogy van egy vágyam/ valami ami nagyon izgat, és szeretném ha esetleg kipróbálhatnánk, remélem el tudod fogadni…” ha nem reagál, akkor “mondhatom?” Ha igen, akkor elmondod, ha nem, akkor nem fogad el bárhogy, és akkor legalább ezt is tudod, tiéd a döntés. Én ezt tenném. Sok sikert!☺️
2023. szept. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom
2023. szept. 24. 07:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Használd a fantáziád.
2023. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Mi izgat a bdsm-ben?
2023. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, van olyan kapcsolat, ahol még nem olyan egyszerű minden szexuális dolgot megbeszélni, mintha csak az esti vacsorát beszélnéd meg.


Nálunk is pár hónap ismeretség után jött ez fel, mikor még kissé félénkek voltunk ilyenekről beszélni. Főleg a barátnőm. Ő annyit csinált, hogy mondta h van egy meglepetése, menjek ki a szobából 5 percre és jöjjek vissza. Mikor visszamentem, ott volt szexi fehérneműben az ágyhoz bilincselve. (Természetesen ilyen gagyi szex shopos bilinccsel...)


Innen már elég egyértelmű volt a dolog. Azt mondta már hetek óta fel akarta hozni a témát, de inkább a tettek mezejére lépett

2023. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit szeretnél bdsm-en belül, de ha tartasz tőle, esetleg túl durva lehet számára, akkor egy kicsit lájtosabb verzióval kapcsolatban kérd ki a véleményét. Ha úgy tűnik, izgatja a dolog, vevő rá, akkor lehet tovább is menni.
2023. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mond el a kis száddál. Szívesen.
2023. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és beszéljétek meg nyíltan, hogy te mit szeretnél, mi lenne neked jó, és, hogy őt érdeklik-e ezek. Ha szex közben próbálnád rávezetni dolgokra, vagy csinálni az nem feltétlenül sülne el jól. Jobb ezt megbeszélni előtte.

Az én párom egyébként nem fogadta jól, pedig évek óta együtt voltunk mikor felhoztam, hogy szeretném kipróbálni. Teljesen elutasító volt ezekkel szemben, nem is izgatja semennyire sem.

2023. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te a domináns vagy szub oldalon lennél?


Amúgy ki lehet ezt előtte puhatolni, vannak jelek, amiből rájöhetsz, bejön-e neki ez a téma. Nézzetek meg egy filmet (sima mozifilmet) vagy sorozatot ahol ez előkerül, tévedjetek be együtt egy szex shopba vagy csak böngésszétek együtt az egyik netes szexshopot.

2023. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!