Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért jó férfinak férfivel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó férfinak férfivel az anális szex?

Figyelt kérdés

2023. szept. 24. 02:58
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Mert élvezet adni ,és látni ill érezni ahogy élvezi aki kapja!

Uniként imádom mindkét oldalt

2023. szept. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Mert annál jobb érzés nincs a világon amikor a pasim tűzforró merev farka feszíti szét a seggem, olyan élvezetet nyújtva, amit nem tudok leírni. Az aktív oldaláról nekem azért jó, mert ahogy benne vagyok a barátombam, látom mennyire élvezi és ez engem felizgat. Plusz nálam bizalom kérdése, nagyon megbízok abban, akit magamba engedek hatolni, bár nem ez szokott lenni a jellemző a melegeknél.
2023. szept. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jani Belucci ***** válasza:
78%
Mert a prosztata a férfi g-pont. A helyéből adódóan meg farokkal lehet a legjobban ingerelni.
2023. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Talán mert a prosztata anatómiailag olyan helyen van, hogy azt leginkább egy másik férfi farka tudja elérni.

Így aztán két egymáshoz vonzódó férfi tényleg komoly élvezeteket képes okozni egymásnak.

2023. szept. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó érzés a barátomba beleélvezni és látom rajta is, hogy tetszik neki.
nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!