Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gertner Dávid hogyan lett hetero?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gertner Dávid hogyan lett hetero?

Figyelt kérdés
2023. szept. 27. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Megunta a ferfik**rválkodást
2023. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy gertner semleges.
2023. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Többet fizet a celebeskedés és a "kigyógyulás", mint a bordélyház.
2023. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális, de ezt a média imádja, pláne itthon. a nagy kigyógyulás. Ezzel persze igazolja azt, hogy előtte "beteg" volt. Totál kamu az egész, médiacirkusz.
2023. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd térjünk vissza rá 5-10-15 év múlva és majd akkor beszéljünk róla. Majd akkor meglátjuk mi lesz belőle, meddig fogja bírni. Kifelé a külvilág felé kommunikálni, mondani bármit lehet. Mindenki azt mond/állít magáról, amit csak akar. A belső érzéseit meg csak saját maga érzi, ezt más nem tudhatja biztosan, nem érezheti helyette. Vagy igazat mond, vagy nem. Vagy bevallja magának is, vagy nem. Vagy elnyomja magában, vagy nem. Vagy megváltozhatott a szexuális orientációja vagy nem. Majd kiderül pár év vagy évtized múlva, hogy mennyire valódi az ő heterová válása. (Én kétkedve fogadom, hogy létezik ilyen. De lehet, hogy csak tudatlan vagyok és neki van igaza. Ki tudja.)
2023. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Melegből heteró? Kigyógyulás? Full kamu sztori. Ilyen nincs. Biszex lehetett korábban is, erős eltolódással a meleg orientáció felé. Aztán valaminek a hatására szándékosan változtatott. (Ez lehet a korábbi életmódjával /drogok, férfi prostitúció/ való szakítás szándéka, egy "normális" élet iránti vágyódás, lelki megnyugvás iránti vágy stb., bármi más.) Ettől még biszex maradt, csak szándékosan, tudatosan a nők felé közelít. A vágyai nem szűnnek meg a férfiak iránt. Akkor sem, ha ezt állítja. Csak nem éli meg őket, hanem erősen, tudatosan elfojtja azokat.

A keresztény konzervatív média imádja az ilyen csodálatos kigyógyulás-történeteket, mert a saját (téves) hitrendszerüket látják beigazolódni bennük. Ezáltal végre egy kicsit ők is átélhetik a "Na ugye én megmondtam!" és a "Na ugye, hogy nekem van igazam!" - érzést. A Dávid meg örül, hogy egy kicsit figyelnek rá és szerepelhet.

2023. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hitgyülis. Vallásőrült családdal. Ez mindent elmond.
2023. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy
márc. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!