Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt olyan egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan egy éjszakás kalandod, ami rosszul sült el?

Figyelt kérdés

Tegnap felszedtem egy srácot, a szex nagyon jó volt vele, nálam aludt, reggel viszont arra ébredtem, hogy áll felettem es rám pisil!


Amikor fel akartam ugrani, hasba rúgott és nem engedett felkelni, amíg nem végzett.


Azután nevetve mondta, hogy azt hitte én szeretem az ilyet.


Nagyon furcsa volt, most nem tudom mit csináljak a pisis matraccal


2023. okt. 9. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva 🤔
2023. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez velem történik, akkor hugyos jóska törött állkapoccsal várna a sorára a sürgősségin.
2023. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 nem sok esélyem lett volna ellenne. Nagy darab izmos srác volt
2023. okt. 9. 11:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrségen nem igazán fognak tudni ezzel mit kezdeni.

Nem tudom, hogy honnan van a pali, grindr, romeo vagy esetleg tinder, ott lehetne jelenteni az oldalnak, hogy amúgy ez az emberke erre használja az oldalt, hogy más embereket felszedjen és erőszakkal kényszeríti bizonyos dolgokra a partnereit.

2023. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hitte azt hogy szereted az ilyet. Azert csinalta akkor mig alszol es azert is rugott beléd.

Ez buncselekmény mellesleg.

2023. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak a nevét és a telefonszámát tudom.

De inkább el akarom felejteni az egészet, nem akarok belőle rendőrségi ügyet

2023. okt. 9. 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Egy jó porszívó kiszedi pár kör alatt. Ilyen vizes porszívó. Kutyapiszkot legalábbis kihozta
2023. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és sose alszik egy kaland se nálam vagy én nála…
2023. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha megdugott, az kb ugyanennyire normális...
2023. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most kéne válaszolnia annak a miskolci faszinak, aki mindig ilyen alja c. fiúkat szed össze az utcáról párezer forintért, felviszi őket lakásra, aztán rendszeresen kirabolják őt meg zsarolják utána. És sohasem tanul belőle. :)
2023. okt. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!