Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Orál közben szokott folyni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál közben szokott folyni az előváladékod?

Figyelt kérdés

Amikor kapod nyilván.

De amikor adod?

És merevedésed van közben?


Engem mindig frusztrál ha közben foltos lesz a nadrágom és nincs mód átöltözni mert mondjuk kirándulunk stb.



2023. okt. 9. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha en szopok altalaban akkoris folyik neha az elovaladek, a merevedes 100%
2023. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt olyan hogy el is elveztem mikozbe szoptam
2023. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen mondják hogy érezni
2023. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Ezért nem kirándulás közbe kell szopni
2023. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha be vagyok indulva, akkor nalam nem csak all szopas kozben, hanem elonedvezik is rendesen (ha en szopok valakit). Ilyenkor baromi konnyen el is tudok menni, amit az aktiv sracok nagyon szoktak szeretni. Nekem az a legjobb szopasnal, amikor a szamba elveznek, ezert azutan szoktam en is elmenni, meglepve ezzel a masik felet. ;)
2023. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is folyik belőlem, ha engem szopnak, és akkor is folyamatosan jön belőlem a cucc, ha én szopok.

Ha egy kicsit nagyobb terpeszben térdelve szopsz, akkor elvileg nem lehet a nadrágodon semmi nyoma.

2023. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jön előnedv, miközben orálozok, de nem viselek világos nadrágokat, így ebből még nem volt gondom. Persze ha elélveztettem a partnert, utána így már én is hamar el tudok menni.
2023. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott eléggé folyni, van hogy el is megyek közben:)
2023. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jön néha. Nem tehetek ellene semmit.
2023. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Rajtam általában nincsen alsó, de törölközőt szoktak alám teríteni és úgy cumizok :)


Nekem is sok előváládékom van mikor cumizok :)


Egyszer volt hogy ,,szárazon", azaz hozzá érés nélkül elélveztem cumizás közben :)

2023. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!