Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nehéz Pesten kínai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz Pesten kínai fiúval ismerkedni?

Figyelt kérdés
Régóta próbálok egy kínai srácot találni de nem tudom hol lehetne. Tudnátok segíteni? 34F

2023. okt. 12. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:
34 évesen ne fiúkkal ismerkedj, hanem férfiakkal! Jézus
2023. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es te mi járatban ezen az oldalon? Nézelődünk nézelődünk? Csak izgat a téma ha itt böngészel. Ugye ugye. Lebuktal. Ha hallgattal volna bölcs maradtál volna...
2023. okt. 12. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Bųzinak bųzi vagyok, csak nem pedo
2023. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt nehéz, kettő is megtalált engem appon.
2023. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Amúgy meg nem kellene fetisizálnod egy adott népcsoportot és kizárólagosan velük ismerkedni. Mivel egyrészt a kínaiak között - mint minden más népcsoport között - is találnál ugyanúgy számodra vonzó és nem vonzó férfiakat.

Másrészt azokat a tulajdonságokat amelyek alapján te vonzónak tartod a kínai férfiakat ugyanúgy meg tudod találni egy más nemzetiségű férfiban is.

2023. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 ös te teljesen más úton jársz. Hahó itt vagyunk!
2023. okt. 12. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!