Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyetemi szaktársam mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi szaktársam mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

21 éves, ő 24 másodéves hallgatók vagyunk. Én most kerültem Miskolcról Pécsre, így nekem új a környezet. Úgy ismerkedtünk meg, hogy egy előadáson mellettem ült aztán csomószor egymásra néztünk.

Azóta sokat beszélgetünk de sajnos csak a suliba. Van amikor 1 órát elbeszélgetünk, de ez úgy tellik, hogy csomószor egymás szemébe nézünk és valamit érzek, szerintem ő is. Amikor mellettem ül, azt veszem észre, hogy a lábunk összér, oda teszi. Egyszer úgy megölelném nagyon szeretem őt, nagyon kedves srác.



2023. okt. 16. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Hívd el a játszóra, ott van homokozó.
2023. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki mit érzel.ha csak vársz a csodára...nem biztos hogy lessz valami.lépj a tettek mezejére.lehet érez valamit irántad.csak lehet félénk ilyen teren.én is ilyen vagyok.
2023. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyatok meg néhány felest, beszélgessetek és majd kiderül, mit éreztek.
2023. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt egy ilyen esetem. Szintén szak- és csoporttárs. Jókat dumáltunk, lógtunk együtt, ugyan ki nem mondtuk egymásnak, hogy mindketten melegek vagyunk, de tudtuk, van szemünk. Na lényeg az, hogy bepróbálkozott nálam, miután tisztáztuk az orientációnkat. Mi is szemeztünk, meg minden hasonló baromságok, de nekem ő nem jött igazán be, úgyhogy nemet mondtam, pedig aranyos, kedves, jól is néz ki, minden, de úgy vagyok vele, hogy haverokkal nem jövök össze. Tisztázd vele szerintem minél hamarabb, hogy mi is van most tulajdonképpen köztetek, mert nem biztos, hogy ő is úgy érez, mint te.
2023. okt. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oxitocin hormon képes nagyon megviccelni az embert.
2023. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes óvatosan szóba hozni a témát, megnézni, hogy reagál. Kezdésként annyit, hogy volt-e már kapcsolata, mi a véleménye a melegekről stb, aztán lehet a konkrétabb kérdések felé haladni
2023. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Nézzetek netflixes filmeket, a többi már megy magától.
2023. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menjetek el pialni, bulizni, ha van benne egy kis alkohol konnyen kiszedheted belole. Igy ha megsem meleg/biszex, te is kitudod magyarazni magad es nem buksz le.
2023. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!