Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden meleg srácnál,pasinál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden meleg srácnál,pasinál kizáró ok a cigizés,vagy akad olyan aki elfogadja esetleg még be is jön neki?Ha elfogadja,miért?

Figyelt kérdés

2023. okt. 31. 05:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam annyira az,hogy még olyan sráccal sem folytattam az ismerkedést emiatt,aki le akart miattam szokni.

Egyrészt ez nem megy egyik napról másikra,másrészt nem akarnék senkit megváltoztatni magam miatt.

Azért kizáró ok,mert a szája is ,haja is,ruhája is átveszi a szagot,a lakásról nem beszélve,hiába megy erkélyre.

Utcán pedig nem tudna úgy cigizni,hogy nem érezném.

Mivel gyerekkoromban mindenki cigis volt a családban,így megutáltam még a szagát is,nem bírom elviselni.Munkahelyen sem, máshol sem.


F

2023. okt. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadom, mert 9-10 évig én is dohányoztam, tudom milyen a dohányzás és dohányosként élni, tudom miért dohányzik valaki. Megértem a dohányosokat. Aztán leszoktam róla, már több mint 10 éve nem gyújtottam rá, abba az 1%-ba tartozom, akinek sikerült a napi 1,5-2 doboz cigit egyik napról a másikra letennie mindenféle segítség nélkül, nagyon erős elhatározással és kitartással. Ma már nem kedvelem a dohányfüstöt, kellemetlen, zavar a szaga, de ismerkedésnél nem lenne kizáró ok, ha a másik fél dohányzik, már csak magamból kiindulva sem, mert hogy én is dohányoztam anno. Viszont semmiképpen sem pozitívum, ettől nem fog jobban bejönni vagy tetszeni. Ha lehet, akkor inkább füstmentes legyen ő is. A lelkiismeretem is tisztább és nyugodtabb a tudatom, ha tudom, hogy ő is vigyáz magára és az egészségére és nem károsítja magát feleslegesen.
2023. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem dohányoztam de ez nem kizáró ok nálam-már.
2023. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dohányzom.Szerencsére akikkel találkoztam ,azok is.

Egyszerűen nem tudom letenni.Így jobb,ha a másik fél is.

2023. nov. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez teljesen korrekt.Bár van olyan is van aki nem dohányzik,mégis elfogadja a párja ezen szenvedélyét
2023. nov. 3. 04:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!