Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is az Instagramnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az Instagramnak meg a többi közösségi oldalnak köszönhető, hogy nagyon sok melegnek eltorzult képe van pl.egy kapcsolattal, ismerkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Régebben ez hogy volt?


Mostanság sokan panaszkodnak, hogy nehéz ismerkedni. Nekem van párom, de átérzem azok gyötrelmét, akik keresnek, de átverve érzik magukat. Rengeteg a nárcisztikus személyiség. Rengetegen csak szexre mennek. Rengetegen nem is keresnek semmi komolyat, csak szex kell, megállapodni valaki mellett képtelenek. Sokan pedig egyszerre több embert is akarnak. Nekem megmondom őszintén ez a nyitott kapcsolat dolog is elég fura, vagy hogy párok helyett akár három ember van együtt.


Mit gondoltok erről a mai romlott meleg világról, ahol sokan tényleg azért nem tudnak érvényesülni, mert nincsenek kigyúrva, vagy mert nem akarnak rögtön szexet egy ismeretlennel?



2023. nov. 6. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy általában van a közösségi médiának egy valamilyen szintű negatív hatása. Nem csak a melegekre hanem mindenkire. Ezzel nem azt mondom hogy baj hogy van, csak azt hogy ebben a formában káros tud lenni. A fiatalok önképét erősen torzítja a sok "tökéletes" influencer.

A melegek kapcsán szerintem azért nehéz ezt megitélni, mert korábban kevésbé volt elfogadott a másság de nem is volt ilyen mértékű információ áramlás a közösségi média hiánya miatt. Mostmár jobban elfogadják a másságot, de a közösségi média is létezik. Magyarán nehéz összehasonlítani AB-t CD-vel.

Más kor más szokások.

2023. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem azért sem akarnak sokan elfogadni bennünket, mert tele van az insta meleg influencekekkel, akik tangabugyiban sétálgatnak a pride-on, mindenhol azt hirdetik, hogy figyelj nézz ide, mi egy MELEG PÁR vagyunk. A hangsúlyt a szexre teszik, miközben nagyon nem csak erről szól a melegség.


Mi is voltunk kint a pride-on a barátommal, teljesen normális nyári ruhában. De nem hirdetjük napi szinten, hogy igen, mi melegek vagyunk, szépek vagyunk, smárolunk mindenfelé stb. Szerintem sok meleg, aki pedig mostanság azonosult azzal, hogy meleg, ezt fogja etalonnak venni, mert nem kapunk semmi kapaszkodót, hogy hogyan kellene melegként viselkednünk.

2023. nov. 6. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, de ez nem csak a melegekre igaz, ugyan ez folyik hetero fronton is. Mit várunk amikor az hír értékű hogy xy celeb ledobta a ruháit egy fotózás kedvéért.

Persze ellenünk könnyebb ez fegyverként használni, elvégre ha valaki más az már magában elítélendö egyesek szemében. Ezek a dolgok meg csak lehetöségek nekik hogy még jobban útálhassák a "fajtánkat".

Egyszerűen arról van szó hogy pénz van a polgár pukkasztásban, aki pedig fogékony a befolyásra az meg megy a dolog után, mert most ez a "menő".

De lehet rosszul gondolom.

2023. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!