Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most akkor uni vagyok valojaban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor uni vagyok valojaban?

Figyelt kérdés
Az eletem tini szakaszat leszamitva mindig passziv voltam sracokkal. Ott azert probalkoztam mindennel, de utana maradtam a passziv letnel dugas eseteben. Szombatom viszont lementem egy szaunaba, es egy szexi japan sraccal szemeztunk a jakuzziban, majd kis fogdosas utan elkezdtunk hevesen smarolni, ami szinten tok fura nalam, mert ezt sem szoktam eroltetni sracokkal, de most baromi jol esett. Egesz vegig azt ereztem, hogy tok szivesen megdugnam ezt a sracot, de pechemre aktiv volt, igy csak O dugott meg engem. Utana egy masik baromi helyes sraccal neztunk ossze, aki a kimosos WC-hez allt sorban eppen 😅, de ennek ellenere beprobalkoztam nala, es szinte ugyanaz lejatszodott vele is, mint a japan sraccal, elvonultunk egy sotet sarokba es ott smaroltunk, mikozben mindkettonk dakoja kokemeny volt mar. Vele csak leszoptuk egymast, nem is elvezesig, mert amikor felajanlottam a kabint, akkor megkerdezte, hogy passziv vagyok-e, es hat annyit mondtam neki, hogy igen, de teged baromira megdugnalak. Innentol meg kb skippelt engem a srac, nem sokkal elotte erkezett, igy biztos nem akarta, hogy egy passziv dugja meg elsokent... 😅 Na mindegy is, de ezek szerint akkor szerintetek en inkabb uni lennek?

2023. nov. 6. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Ne akard magad beskatulyázni, ha ez nem érzõdik természetesnek. A legtöbb ember változik élete során, és egyúj partner sokmindent kihozhat belõled.
2023. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Amíg nem próbálod ki, nem biztos.
nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!