Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavarna titeket, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha a párotok ragaszkodna a szüleihez, nem mondana le progmatokat velük?

Figyelt kérdés
Hogy éreznétek magatokat? Azt hinnétek a seácnak fontosabbak a szülei, mint ti? Zavarna, ha a párotok másokkal is programozgat? Tegyük fel, nektek fele olyan jó a viszonyotok velük.

2023. nov. 9. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, hiszen a szülei, természetes, hogy velük is vannak programjai.
2023. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, sot orulnek, hogy melegkent jo a kapcsolata a szuleivel... egy szulo-gyerek kapcsolat masabb, mint egy parkapcsolat, nem is kellene "versenyezni".

Egyebkent is van/volt/lesz elete a parodnak nelkuled, nem szabad elvalasztani senkit a csaladjatol/barataitol.

2023. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ti ezt így látjátok. Én volt, hogy megkaptam kifogásként, hogy miért találkozom 2 havonta a szüleimmel. Igaz a parom meg naponta beszél velük egy csomót, mégsem taliznak max évente 2x.
2023. nov. 9. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 havonta, es ezert beszolt neked? Az nem is suru, van aki hetente talalkozik a csaladjaval.
2023. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2 havonta???

Én kéthetente átmegyek anyámhoz, megnézem mi van velük, hogy vannak, kell-e valamit segíteni a háznál, meg beszélgetünk egyet. Van amikor ketten megyünk, közösen. Párom is hetente-kéthetente hazautazik a szüleihez pár órára, általában havonta 2-3 alkalommal. Kéthavonta az rohadtul nem gyakori, ha egyébként jó a kapcsolat a szülőkkel és nem laknak túl messze. Nyilván az USA-ból én sem ingáznék kéthavonta vagy Angliából, esetleg Nyugat-Európából, de országon belül egyáltalán nem túl gyakori a kéthavonkénti látogatás. Másrészt meg engem kifejezetten az zavarna, ha nem látogatná meg a szüleit sohasem vagy csak nagyon ritkán, ha nem törődne velük, nem csinálnának közös programokat. Igenis menjen haza és töltsön velük is időt, ne csak velem. Mindenkinek szüksége van családra, ha csak nem romlott meg végzetesen és helyrehozhatatlanul velük a kapcsolat. Anya csak egy van. Apa is csak egy van - jó esetben. Addig menjen és tartsa velük a kapcsolatot, amíg még van rá lehetősége. Nem lesz ez mindig így, eljön majd az idő, amikor a szülők már nem lesznek részei az életünknek, sajnos. Én nem tartom a párom családjával a kapcsolatot, de "elvárom" a páromtól, hogy látogassa az édesanyját, segítse őt mindenben, amiben tudja, gondoskodjon róla, ha kell és nyugodtan csináljanak közös programokat, akár több naposakat is olykor, ha akarnak. Töltsenek együtt is elegendő időt, amíg még lehet.

2023. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert nem egy országban lakunk. Így szerintem érthetőbb.
2023. nov. 9. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. A világ legtermészetesebb dolga, hogy tölt időt a családjával. Nyilván van egy szint, ami már nem elfogadható, ha minden tekintetben előrébb helyezi a családját, mint engem, az azt jelenti, hogy érzelmileg nem vált le, ergo érzelmileg nem nőtt fel, nekem meg férfi ember kell, nem nagykorú gyerek.
nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!