Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Poliamor kapcsolat ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Poliamor kapcsolat ilyen módon lehetséges?

Figyelt kérdés

4,5 évig voltam együtt a párommal, aki végül elhagyott, mert barátsággá alakultak az érzelmei. Ettől függetlenül jó viszonyban váltunk el egymástól és barátként azóta is jelen vagyunk egymás életében.

Ő közben megismerkedett egy másik sráccal, aki egyébként számomra is nagyon szimpatikus, vonzó kívül-belül. A volt párom szintúgy. Őszintén szólva tényleg mindketten izgatnak szexuálisan, nem egyszer arra maszturbálok, ahogyan elképzelem őket egymással. Arra kezdtem rájönni, hogy el tudnám képzelni, hogy hármasban éljük az életünket, testileg-lelkileg. A volt párom ilyen téren viszonylag nyitott, régebben éppen ő maga mondogatta, hogy számára egy poliamor kapcsolat még akár vonzó is lehet. Akkoriban még inkább én nem tudtam volna elképzelni az ilyesmit - hiszen rajta kívül nem volt más ember, akit el tudtam volna fogadni egy ilyen felállásban.



nov. 9. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy te mit tudsz elképzelni a fantáziáidban egy dolog.


Az, hogy a párod kivágott, most meg van pasija, aki valószínűleg szintén nem rólad fantáziál...



Nos, neked marad, hogy továbbra is rájuk vered, ők meg elvannak egymással

nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Azt azért elmondhatnád, hogy hogyan képzeled?


Szerinted mennyire lesz vonzó, ha a párod megtudja, hogy még azt is bevállalod, hogy 3. legyél mellettük, csak, hogy visszakuncsorogd magad?


Pont ilyen egy férfi akitől benedvesednek a nők.



Nem öregem, a poli kapcsolat akkor jöhetett volna össze, amikor még te viselted a nadrágot, ez viszont már szánalmas vergődés részedről, amit csak ki fog röhögni az exed és a pasija is, még akkor is, ha egyébként nekik beleférne egy tartós poliamore kapcsolat... azt majd mással fogják kialakítani, te max a bohóc leszel a sztoriban

nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
A poliamor kapcsolat alapfeltétele, hogy meglegyen a szerelem a felek között. Mármint hogy kölcsönösen. Az nem "poliamor", hogy ő már nem akar téged, de te, mivel máshogy nem tudsz közel férkőzni hozzá, inkább bevállalod ezt.
nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez hármasozás, nem poliamor kapcsolat. A poliamor lényege a kölcsönös szerelem az összes résztvevő között, oda-vissza.
nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudnék mit mesélni.

Pár évvel ezelőtt belépett a közös életünkbe egy férfi, aki levett mindkettőnket a lábunkról, jártunk közös programokra, sok időt töltöttünk együtt, mindketten szerettük őt, ugyam nem olyan szinten mint egymást, de majdnem. Ő is odavolt értünk, megegyeztünk, hogy akkor polyk leszünk. Működött is a dolog, az volt az egyezség, hogy csinálhat bárki bárkivel akár kettesben is programot, vagy szex is lehet, de lehetőleg a másik tudjon róla. Nos a harmadik egy idő után csak velem akart lenni, a párommal nem, hármasban sem akarta, mindig kitalált valami baromságot. Mikor legutoljára találkoztam vele arról próbált győzködni, hogy a párom csak kihasznál, nem érdemel meg egy ilyen jó fiút, mint én, és hogy dobjuk őt mindketten és csak mi ketten folytassuk tovább. Komplett tervei voltak erre vonatkozóan. Szóval ezután hazamentem, mindent elmondtam a páromnak és közösen pakoltuk össze a nálunk levő cuccait és közöltük vele, hogy vége. Egy ideig még zaklatott engem, de tiltottam mindenhol. Szóval ahogy itt valamelyiktek írta: ez nem más, mint hármasozás.

És az exed új pasija nem biztos hogy arra vágyik, hogy a pasija exe ott harmadikoskodjon kettejük közt. Szerintem mondj le erről, bár közvetlen rá is kérdezhetsz ha találkozol velük, sose tudhatod,.de valószínűleg nemet mondanak, tudod, nem véletlen nem vagytok már együtt.

nov. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Sok mindentől függ, de szerintem több akadálya is lehet:


1. Nem jó exel kavarni, legalábbis szerintem az egyik fél számára idővel kényelmetlen lesz.


2: Nem biztos, hogy a kettejük kapcsolatába te is beleférsz.


3: Nem biztos, hogy az új, harmadik srác akarja ezt.

nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az megvan, hogy a poliamore kapcsolat arról szól, hogy többen szeretik egymást?


Márpedig itt úgy látom, hogy egyelőre 1db ember szeret 1db embert (te az exed), a másik két szereplőnek feléd semmi érzelme nincs

nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!