Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Élőben (meleg helyeken) hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben (meleg helyeken) hogy lehet ismerkedni ha sokan már akkor félre néznek, elfordulnak ha csak szemkontaktust akarok teremteni?

Figyelt kérdés

Legyen szó különböző melegeknek fenntartott helyekről. Akár bár, akár más egyéb.


Azt mondta egy-két ismerősöm, hogy higgyem el, élőben sokkal jobb. Korábban csak neten ismerkedtem, olyan-amilyen sikerekkel.


De élőben sokkal rosszabb.

Ha csak rájuk nézek, félre néznek, stb... Így hogy?



nov. 11. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ilyen, ez annyit jelent hogy nem jössz be neki. Ez ellen sokat szerintem nem tudsz tenni.
nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint akkor nézek félre pont, amikor zavarba jövök.
nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Nem nézegetni kell. Menj oda és szólítsd meg.
nov. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3
nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A +1 és a smile lemaradt.
nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!