Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagydarab meleg srácként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagydarab meleg srácként hogy/hol tudnék ismerkedni Debrecenben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sejtem, hogy ez a kérdés előkerül párszor, de talán az én esetem elég specifikus ahhoz, hogy legitim legyen.

21 éves, nagydarab meleg srác vagyok Debrecenből. Tindert, Planetromeot, Grindr-t használok ismerkedésre, de sajnos senki sem ír rám.

Nyílván pontosan tudom, hogy ez a súlyom miatt van legnagyobb arányban, de közben mégis kicsit hihetetlennek tartom, hogy nincs senki, akit megfogná a profilom a súlyom ellenére/mellett.

Régóta fent vagyok az oldalakon, így gondolom már mindenkinek "ismerős " vagyok, ezért nem ír senki.

Hogyan lehetne ezen változtatni?

Tinderen és Romeon arcképem van, grindr-ön csak test, mert nyílván az főképp szexuális célú oldal.

Nem vagyok se bunkó, se nagyképű, válaszolok is rendesen az embereknek, nem tiltom őket, mégis teljesen egyedül vagyok és konkrétan a profilomat se nézi senki.


Nyílván, tudom, a fogyás a legegyszerűbb válasz, ezen rajta vagyok, szóval más megoldásokat keresnék jelenleg. Hol tudnék esetleg máshol ismerkedni? Vagy hogyan tudnám jobban "eladni" magam, bármennyire is rossz szó ez?

Köszönöm a válaszaitokat előre is!


(Kérlek admin, ez maradjon a Homoszexualitás rovatban, mert releváns válaszokat itt kapok, nem pedig az ismerkedősben)



nov. 13. 00:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem vagy szep akkor b***hatod ha dagat vagy ha nem tehat hiaba fogysz le ha nem vagy szep
nov. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy kinek ki a szép az relatív. Persze igen, ha objektíven ronda vagyok, akkor nyílván semmi esélyem, de azért ezt nem mondanám magamra, mert régebben mindig megtaláltak olyanok, akiknek bejöttem
nov. 13. 09:58
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Igen, tényleg a "megszokás" lehet a baj, vagyis már sokan látják a profilod, őket meg nem érdekled. Szerintem ezeken az oldalakon már egyre kevesebb az új ember, mert csak alkalmira lehet találni valakit, de ott is az egekben az igény, így sokan hagyják az egészet.

Passz, szerintem Budapesten lenne nagyobb esélyed, klubokban, bulikban, szaunákban.

nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, én is így érzem ezt.

Kár, hogy ebben a városban nincs semmi...

nov. 13. 10:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Személyesen próbálkozz.
nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Bármi tipp, hogy ezt hol lehetne csinálni?

Annyira azért nem vagyok merész, hogy mondjuk egy buliban a tabooban vagy bárhol férfiakkal szemezzek.😅

nov. 13. 14:11
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Bárcsak összekeverednék egyszer egy magasabb, nagyobb darab, de aktív sráccal… pont ilyet keresek, de nem nagyon akad…
nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Írj bátran, szívesen ismerkedek.
nov. 14. 16:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg ilyen Debrecen lmbt Facebook/Instagram csoport? Ott hátha nagyobb sikerrel járnál.
nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Találtam olyan csoportot, de leginkább csak alkalmizásra használja ugyanaz a 3 ember
nov. 27. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!