Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, terveztek majd nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, terveztek majd nővel összeházasodni, aztán gyerekeket vállalni?

Figyelt kérdés
Elég bizonytalan vagyok, mert tudom, hogy szüleim ezt várnák el tőlem, és valameilyen szinten én is örülnék egy rendes családnak. Most barátom van, de korábban voltam nővel is, akit szerettem. Inkább tartom magam melegnek mondjuk. Anyám egy éve sír, hogy nem lesz unoka. Mit tegyek?

nov. 14. 10:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Ne tegyél tönkre 2 embert csak azért, hogy anyukád elégedett legyen.
nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Éppen elég álcsaládos kíváncsi hetero apuka van,akik állandóan farok után szaladgálnak.

Ne gyarapítsd a számukat és ami fő, se magadnak,se egy nőnek ne okozz törést egy hazugság miatt.Anyádat pedig ne vedd figyelembe,egy életed van és nem azért vagy,hogy másoknak megfelelj.És persze emiatt szenvedj a későbbiekben!

nov. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen, de mégiscsak az anyám. Nekem szerintem olyan nő lenne megfelelő, aki nem tekinti megcsalásnak, ha férfival is vagyok.
nov. 14. 11:20
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Értem,de nekem is nyivákolt az anyám,nem érdekelt.

Soha nem áldoznám be magam egy hülye társadalmi elvárásért.Meleg vagyok és férfivel képzelem el az életem,nem játszom színházat...

#2

nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha osszejon neked egy nyitott hazassag (te es o is felredughattok), megprobalhatod (de szerintem nem lesz hosszu tavu, ha meleg vagy).

De titokban ne legyel igy novel, neked se jo, neki meg foleg. Csak nezd meg milyen szanalmas, mikor hazas csalados pasik, faszert konyorognek titokban, mikozben otthon mintaferjet jatszanak. Szanalmas.

nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Lehet anyad azt hiszi biszex vagy, ezert remenykedik... Hidd el senkinek se jo ha szineszkedtek, fogadjatok orokbe a baratoddal, vagy ilyesmi. Ha kulfoldre kerultok beranyasag is van (kihordja nektek a gyereketeket). Szoval lehet unokaja az anyukadnak, ugy is, hogy ferfival vagy.
nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Éld a saját életed, ahogyan neked jó. Nem anyádnak kell megfelelni. Felnőtt vagy.
nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem az ilyet, amikor ilyen elvárásokat támaszt egy szülő. Azért mert megszült még nincs joga beleszolnia abba, hogy te hogy akarod élni az életed. Nem értem az ilyen embereket. Miért gondolja azt hogy majd boldog leszel csak azért mert megfeleltél az elvárásának. Csak azért mert neki az jelentette az élet beteljesülését hogy szült egy gyereket, az nem jelenti azt hogy neked is az jelentené a teljes boldogságot. Az ilyen dolgokból jönnek a félrement házasságok.
nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Max ugy tudnam elkepzelni, ha egy leszbikus/biszex no is akarna gyereket/gyerekeket hagyomanyos keretek kozott es igy vallvetve belementek egyutt. Mint egy csapat, megvan a noi ferfi szuloi kep.
nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem leszel boldog, amíg szerepet játszol.
nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!